Nová naděje 39.díl 2. část

13. srpna 2010 v 14:39 | Misty |  Nová naděje

Odchod 2. část.


Dole na bojišti se stále nic nedělo. Neji překvapeně až zděšeně koukal Kasumi do očí. Tak se z těžkým dechem a špínou od hlíny na obličeji dívala do očí jemu. "Tuhle techniku, mě kdysi někdo učil, ale nestihl to dokončit." když tu větu slyšel Kakashi, zbystřil. Vzpoměl si na rozhovor, který vedl se Třetím, když do vesnice přišla Kasumi. Neji nechápal, ale dál pozorně naslouchal. "Když jsem před lety musela odejít z vesnice, bylo mi devět. Teprve bych začínala na akademii, ale já nemohla zůstat. Odešla jsem tedy k mým prarodičům. Den co den, jsem trénovala, abych se jednou mohla vrátit a všem dokázat, že i malá holka může vyrůst. Že nejsem jen malé děcko, co je za stínem svých bratrů. Nejdřív to byl Itachi a potom Sasuke. Ale mě otec nikdy neuznával. Nikdy jsem pro něj nebyla dost dobrá. Jen jedna osoba ve mně věřila. Věnovala svůj čas, aby mě naučila něco, co ze mě v budoucnu udělá velkého shinobi. Co mi bude pomáhat na mé cestě stát se nejlepší. To moje matka mě milovala! Nikdy se nedozvím co by řekla na tento okamžik, ale vím, že by byla na mě hrdá. Protože já… jsem její odkaz." dokončila řeč a vytvořila pečeť.
"Raikiri no Heri (Bleskové ostří)!" okolo jejího těla se začali šířit modravé blesky. Pozvedla ruce, dala je v mírnou pěst a přirazila je k sobě. Po té je pomalu oddalovala a jako by ze středů jejich dlaní vyrůstalo něco. Bylo to plné čakry a blesků. Čím víc pěsti oddalovala, tím víc se všem ukázalo co je to za techniku.
"Ona… dokáže pomocí chakry vytvořit jakoukoliv zbraň? A navíc z blesků." Řekla Sakura a se zájmem to sledovala. "Ano." Souhlasil Kakashi. "To je… úžasný." obdivoval to Naruto. Kasumi dokončila velkou tyč a začala tvarovat tu poslední část. Velkou z blesků vytvořenou obojstranou sekeru. Dotáhla poslední jiskřičku a tak na svět prvně ukázala, co jí vlastně odkázala její matka. Přitom si vzpoměla na slova jejího otce. "Ty nikdy nebudeš tak silná jako tví bratři. Smiř se stím Kasumi. Nejsi dost silná!" ta slova jí zněla v hlavě jako zvonkohra. "Kdybys jen tušil." řekla si potichu a roztočila bleskové ostří. "Já jsem silná!" zakřičela a se smrtící zbraní se rozeběhla proti Nejimu. Křičela a málem mu sekerou rozrazila hlavu, kdyby ji v tu chvíli něco nezastavilo. V pohledu její zbraně se objevili dva příslušnící ANBU. Ona jen těsně stačila sekeru včas zastavit. Překvapeně na ně zírala. Sudí k nim přišel a ptal se o co jde? "Co se děje?" zeptal se jich. "Máme rozkaz, zatknout Kasumi Uchiha." celá hala propukla v úžas. V tu chvíli se těstě vedle ní objevil Kakashi. "O co jde?" ptal se s rukama v kapsách.
"Našli jsme důkaz, že zabila Rokura, Orochimarova špeha." odpověděl mu jeden z ANBU. "Orochimarova špeha? Co-co to má znamenat, já jsem nikoho nezabila, ani jsem nevěděl že měl něco s Orochimarem společného." bránila se Kasumi. "Tím si nejsme tak jisti, na místě činu jsme našli mnoho důkazů a její DNA." odvětil velitel ANBU. Kasumi se utrápeně podívala na Kakashiho. "Ale já vážně nic neudělal, musíte mi věřit." řekla mu. "To bude dobré, jistě se to nějak vyřeší. To bych řek. Nemáme navybranou, musí jít snámi." řekl velitel a natahoval se pro ní. Ona se ale nemínila nechat zatknout a tak udělala asi jediné co jí v tuhle chvíli napadlo. Vymanila se z jeho rukou a hodem dýmové bombi zmizela. "C-co to má znamenat!" rozčílil se velitel ANBU. "Pane, mám hlášení že si nás volá Pátá." pošeptal mu ten co tam byl sním.
Kakashi, pojď s námi, přeci jen to byla tvá studentka. Poté se všichni sešli v kanceláři Tsunade. "Proč jste mě neinformovali že máte v plánu jí zatknout!" řvala na ně Tsunade. "Ale Tsunade-sama, museli jsme jednat rychle než by ublížila ještě někomu." vymlouval se velitel. "Nevěřím těm povídačkám, že někoho zabila. Ta dívka by toho nebyla schopná!" bránil jí Kakashi. "Já vím Kakashi, ale jak mi potom vysvětlíte, že ukradla cenu pro vítěze turnaje?!" ptala se Tsunade. "Ten svitek? To není možné." nevěřil Kakashi. "Ukradla ho jak utekla. Jestli ta holka opustí vesnici a nebude se spravedlivě soudit, budu ji muset vyhostit nadobro z Listové!"
qa

Neji to vzdal a už byl zpátky doma s turnaje. Neměl náladu na nic a na nikoho. Sundal si triko a unavený spadl do křesla. "Já tomu nevěřím." řekl. "Ona by toho nebyla schopna. No aspoň někdo mi věří." ozvalo se po něm. On prudce vstal a za ním stála Kasumi. Nejdřív na ní nevěřícně koukal, ale pak si všiml jejího batohu na zádech. Svěšel ruce a řekl: "Takže utíkáš? Hodíš vše za hlavu a prostě zmizíš? Nemám na vyběr. Ale ano! Vždycky máme na výběr! Cožpak to není to podle čeho se celý život řídíš?!" zvýšil hlas. "Možná.. je čas vzdát se pravidel a začít žít. Celý život se podle nich řídím. Každý mi říkal co mám a nemám dělat, ale to se počínaje dneškem změní. Naše cesty nás svedli dohromady a teď nás zase rozdělí. Asi.. to tak má být. Ale vždyť nemusí!" řekl nahlas ale už s něžnějším tónem, přitom jí chytil za ramena. "Já už nemám kám jít! Oni mě obvinili z něčeho, čeho
bych nebyla nikdy schopna! Zatratili mě!" zvýšila hlas ona na něj a slza jí přitom vytekla z koutku očí. "Tak jim dokaž že jsi to neudělal. A kdo by mi asi tak uvěřil. Nikdo mě neviděl vycházet z jeho pokoje, ale naopak vcházet. Byla jsem ten den za ním, ale nic jsem neudělal, jen jsem neodešla dveřma!" říkala a málem při tom omdlívala úzkostí.

"Když tu nechceš zůstat kvůli sobě, zůstaň aspoň kvůli mně. A kvůli Sasukemu, to ho chceš opustit? On to zvládne, zvládl to bezemě šest let, zvládne to i teď." řekla. "A co já. Na mě ti nezáleží?" zeptal se jí a hluboce se jí podíval do očí. "Tohle mi neříkej. Nedělej mi to ještě těžší. Stejně tomu nezabráníš. Je to můj osud. Jen tu ztrácím čas musím najít vraha své matky a pomstít se. A co tím získáš?! Pomsta nic nevyřeší. Jen ti dodá pocit uspokojení, ale nenaplní tě. Zbude ti tu jen prázdno." řekl a ukázal na místo kde má srdce. "Tohle už mi kdysi někdo řekl, ale já věřím v to, že je to má povinnost. Nezemřu, dokud nepomstím smrt své matky!" dopověděla a oddálila se od něj. Zamířila k oknu, ze kterého se tam dostala. "Počkej!" zastavil ji. "Chci ti něco dát." řekl a z kapsy vyndal zlatý kroužek. "Prsten tvého otce? Ano." kývl. "Bude ti připomínat, že nejsi nikdy sama. A že se máš kam vrátit." řekl a prsten jí dal do dlaně, poté ji sevřel. Ona se na ni podívala a usmála se. "Taky ti chci něco dát." řekla a jemně ho políbila. "To abys nezapoměl, že mě máš." on jen překvapeně vychutnával doznívající myšlenku jejich rtů na svých. Nikdy předtím to nezažil. Ona už vylezla na okap okna a poté seskočila na zem. Neji bydlel v přízemí, takže na sebe ještě viděli, jen to okno je oddělovalo. "Ale stejně se jednou sejdem."řekl na rozloučenou. Ona se na něj podívala a pak se usmála. Potom odešla. Jeho úsměv na tváři zmizel.

Kasumi udělala poslední zastávku předtím, než odešla. Zastavila se na ošetřovně kde ležel Sasuke. Byla noc a tak tam už nikdo nebyl. Zastavila se u jeho lůžka a něžně se na něj podívala. "Tak už nás zase rozdělili." řekla a pohladila jeho ruku. "Lepšího bratra jsem si nemohla přát." řekla a neudržela pláč. "Ale slibuju ti, že až se příště setkáme, už nám nic nebude stát v cestě. Už budeme navždy spolu. Budeme už velcí, nejlepší shinobi. O tom jsme vždycky snili." usmála se a ještě než odešla, dala mu do dlaně přívěsek. "Něco na památku, bylo to naší matky a já to opatrovala celá ta léta. Teď je řada na tobě. Zbohem, bráško." řekla a zmizela. Vyšla z brány vesnice, ale neotočila se. Bála se, že kdyby to udělala, tak by si to rozmyslela.

"Život mě naučil, že nástrahám se nemáme vyhýbat, nemáme je obcházet, máme jim jít vstříc a překonat je. Na mé cestě sebepoznáním, jsem učinila mnoho rozhodnutí a mnoho chyb, kterých ale nelituju. Protože chybami se člověk učí a může se tak stát mnohem lepším než kdy byl. To mě naučili mý přátelé. Sami ze sebe, vydali to nejlepší. A já… změním svět." (Kasumi Uchiha)

Konec

Jinak pro čtenáře Nové naděje, toto není úplný konec povídky, teď totiž příjde éra Shippuudenu. Již brzi se dočkáte a já se budu snažit napsat první díl co nejrychleji ;)

Misty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám ta povídka?

Ano 64.8% (68)
Ne 35.2% (37)

Komentáře

1 AdelQa AdelQa | Web | 13. srpna 2010 v 14:47 | Reagovat

Krásný blog=)

2 Eva Eva | Web | 13. srpna 2010 v 14:49 | Reagovat

Ahoj.. Mezi námi holkami jsem asi blbá, když prosim o  pomoc v soutěži. Aspoň to zkusím.. Aby jste mi pomohly stačí kliknout nebo zadat do vyhledávače tento odkaz : http://www.herni.cz/?utm_source=vicfull1
Zabere vám to max. 10sekund.. Promintě mi prosím za reklamu a moc vás prosím o pomoc v soutěži. Tak doufám, že kliknete ... Díky

3 Gottas13 Gottas13 | E-mail | Web | 5. dubna 2011 v 0:47 | Reagovat

Ahojte, pomožte mi prosím v této soutěži :) http://www.herni.cz/?utm_source=gottas13 . Stačí zkopírovat tento odkaz a otevřít ho v prohlížeči. To je vše. Prosím pomožte mi. Potřebuji nutně první místo :). Pokud by to adminům vadilo, tak ať mi napíšou na můj e-mail gottas13@centrum.cz nějak se domluvíme :) a všem kteří by mi za  velmi pěknou a vysokou odměnu chtěli pomoct zvýšit šance na výhru, tak ať se hlásí také na tomto e-mailu :) Moc děkuji :) Jinak moc krásný blog :)

4 CanadaRhink CanadaRhink | E-mail | Web | 15. března 2018 v 5:17 | Reagovat

Hey I am so excited I found your webpage, I really found you by error, while I was searching on Aol for something else, Regardless I am here now and would just like to say thanks a lot for a tremendous post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at the minute but I have book-marked it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the fantastic work.

cheap prescription drugs online
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian pharmacies online prescriptions</a>
meds online
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canadian drugstore</a>

5 northwest pharmacy northwest pharmacy | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 1:16 | Reagovat

Hey there! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform are you using for this site? I'm getting tired of Wordpress because I've had issues with hackers and I'm looking at options for another platform. I would be great if you could point me in the direction of a good platform.

6 MichaelRal MichaelRal | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 15:04 | Reagovat

overseas pharmacies
<a href=http://visitwaushara.com/>canadian viagra</a>
online pharmacy without prescription
<a href="http://talahicc.com/">canadian pharmacies mail order</a>

7 noinnilia noinnilia | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 20:06 | Reagovat

Thank you for another informative web site. Where else may just I am getting that kind of information written in such a perfect way? I've a mission that I am just now running on, and I have been on the glance out for such information.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama