Nová naděje 30.díl

21. listopadu 2009 v 19:44 | Misty |  Nová naděje

Z nehody se stala vražda.


Už uběhl den a noc od pohřbu Hokageho a rešil se nástup nového. "Tohle jsme neměli v dohodě! Já neměla být Hokage na vždy!" křičela na všechny v místnosti Tsunade. "Omlouvám se, ale nemáme na výběr. Měla jste zastupovat lorda Hokage za dobu jeho nepřítomnosti, ale jelikož je Hokage mrtvý, nemáme na výběr. Naše vesnice potřebuje vůdce!" snažil se jí to vysvětlit Kakashi. "A ptal se někdo mě jestli o to vůbec stojím?! Tsunade!" zastavil ji Jiraiya. "Co chceš Jiraiyo a nepřemlouvej mě. Tsunade poslouchej mě, mi za to přeci nemůžeme že se tohle stalo. Ano je to od nás sobecké, chtít po tobě abys podstoupila tuhle oběť. Ale pochop nás. Pochop celou vesnici. Když nebude mít Hokageho, každý nás snáz napadne a celá vesnice zanikne. Jestli ti aspoň trochu záleží na Listové, přijmi to. Ty mi to teda moc neulehčuješ, Jiraiyo." podívala se na něj pohledem chudáka a pak svěsila hlavu. "Tak dobrá. Udělám to pro vesnici." všichni v místnosti si oddychli. Tsunade si pak sedla za stůl Hokageho a začala svůj nový životní úděl. "Máte pro novou Hokage nějaké zprávy?" v tu chvíli se blízko nich procházela Kasumi se Sasukem. "To by mě zajímalo kterej trotl bude náš novej Hokage. Sasuke, pšt!
Tohle přeci nesmíš říkat. Tak promiň, nevěděl jsem že to bereš tak vážně. Beru to vážně protože mi na tom záleží." pak se zastaví, protože něco zaslechne z kanceláře Hokageho. Oba přilepí uši na dveře a poslouchají. "Tsunade-sama, máme zprávy z pitvy lorda Hokage." oznámí jí Iruka. "A o co jde?" Iruka ji podal lékařskou zprávu a postavil se do pozoru mezi ostatní. Tsunade berlivě četla. "Cože?! To není možné!" najednou vykřikla. "Děje se něco?" zeptal se Kakashi. "Tady v té zprávě se píše, že lorda Hokageho nezabil žádný kunai. Co?!" zděsili se všichni a ty za dveřma jen ještě víc nastražili uši. "Já to věděla." řekla potichu Kasumi. "A co si věděla?!" zeptal se jí Sasuke. "Celou pravdu o smrti Hokageho." zamračila se a poslouchala dál. "Když ho ale nezabil kunai, tak co potom." divil se Jiraiya. "Lepší by bylo, zeptat se kdo." řekla Tsunade a na všechny se podívala. Pak četla dál. "Podle pitvy se prokázalo, že Hokage měl sice na těle ránu od kunaie, ale rána nebyla smrtelná. Zabil ho jed z otrávené šipky. Cože??!!" vykřikla až moc nahlas Kasumi. Sasuke jí dal ruku přes pusu. "Zbláznila ses?" zašeptal. Pak se otevřeli dveře a oba vypadli na zem jak byli ušima přitisknuti na dveřích.

Všichni na ně koukali přísnými pohledy a oni se jen tvářili jako neviňátka. Kakashi co otevřel dveře stál u nich a styděl se že jsou to jeho studenti. "Ahoj." zmohla se jen na tohle Kasumi. "Můžu vědět, co jste dělali za těmi dveřmi?!" zeptala se přísně Tsunade i když sama znala odpověď. "A můžu se já zeptat co děláte na místě Hokageho?!" drze jí otázkou odpověděla Kasumi. Sasuke, kterýmu to už došlo co tam Tsunade dělá, se jen chytil za hlavu. "Tsunade-sama je nová Hokage." řekl jí Kakashi. "C-co?" vykulila oči. "Vraťme se k tomu, proč jste poslouchali za dveřma. Protože jsem slyšela jak se bavíte o smrti lorda Hokage. A co je ti do toho?!" přísně si ji změřila pohledem Tsunade. "Chci vědět celou pravdu. Protože jsem dala slib že dostanu toho kdo zabil Hokageho! A odkud víš že to nebyla nehoda. Myslíte si že jsem blbá?!" Tsunade si ji znovu změřila pohledem a žasla nad tím že je tak bystrá. "Dovolte mi prosím odejít z vesnice. Cože??!!" vyjekne Sasuke. "A proč chceš odejít. Slíbila jsem Konohamaru že pomstím jeho dědečka. A já své sliby plním. Pokud mě nepustíte dobrovolně, půjdu sama! Když odejdeš sama z vesnice, už se nesmíš vrátit." varovala jí Tsunade. "To ti to za to stojí? Stojí!" řekla po chvíli přemýšlení. "Pokud na tom trváš, pustím tě. Bude to pro tebe a tvou skupinu dobrý trénink. Tak moment. Ostatní do toho tahat nechci!" namítla Kasumi. "Buď půjdeš smím svolením ale né sama, nebo sama ale už nebudeš patřit do naší vesnice. Vyber si. Půjdem s tebou." řekl Sasuke. "Dobrá, ať jdou také." souhlasila nakonec.
Odešli z kanceláře a Kasumi se ještě zarazila. "Kam to jdeš?" zeptal se Sasuke když odcházela jiným směrem. "Musím si před tím ještě něco zařídit. Sejdeme se doma. Dobře." souhlasil a oba odešli. Kasumi vešla do nemocnice a zeptala se sestry co seděla u stolu: "Kde má pokoj Rokuro Yamango." sestra se podívala do počítače. "Pokoj číslo 15. Děkuju." řekla a odešla.

Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám ta povídka?

Ano 65.1% (69)
Ne 34.9% (37)

Komentáře

1 typlosion typlosion | 22. listopadu 2009 v 10:13 | Reagovat

hm...zajimavy:D

2 ddd ddd | 22. listopadu 2009 v 10:21 | Reagovat

jj moc zajimave jen dal Misty

3 Gamepage SB Gamepage SB | Web | 22. listopadu 2009 v 14:45 | Reagovat

super  a Ahojky SB

4 :D :D | 27. listopadu 2009 v 15:45 | Reagovat

PĚKNÝ...PÍŠEŠ MOC PĚKNÝ POVÍTKY JEN TAK DÁL ...JEDNA OTAZKA...nebiloby to zajmavejsi kdyby tam byly aspon 2 obrazek :D

5 Misty Misty | Web | 27. listopadu 2009 v 19:21 | Reagovat

A co by na tom bylo zajímavější :D obvikle mi trvá dost dlouho než vyberu správný obrázek ještě abych měla vybírat druhej by mě asi jeblo xD

6 :D :D | 29. listopadu 2009 v 21:13 | Reagovat

dobre dobre xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama