Listopad 2009


Hinata to nevydržela xD

29. listopadu 2009 v 19:05 | Misty |  Různé obrázky
Netřeba překlad xDD

Nejiho láska

29. listopadu 2009 v 19:04 | Misty |  Různé obrázky


Itachi a jeho nehty :D

29. listopadu 2009 v 19:02 | Misty |  Různé obrázky

Nová naděje 31.díl

29. listopadu 2009 v 18:31 | Misty |  Nová naděje

Vydej se do Zvučné.


Kasumi šla po dlouhé chodbě nemocnice a hledala pokoj číslo 15. Když viděla dveře co hledala, zaklepala a vyčkala než se z druhé strany ozve "Dále." Opatrně vstoupila do pokoje a Rokuro na ni zaraženě civěl. Kasumi zavřela dveře a opřela se o ně. Rukama šáhla dolů na místo kde byla klika. "Co tu děláš?" zeptal se jí. "Snad mě vidíš rád, ne?" předstírala úsměv. Rokuro se ale na smích nezmohl. "Změnil si pokoj? Skoro jsem tě nemohla najít." zeptala se ho. "Přestěhovali mě, prý se to zlepšilo a už nemusím být na ARU." lhal, protože pravý důvod jeho přestěhování byl strach z následků, až se všichni dozví pravdu. Po jeho vysvětlení Kasumi zamkla pokoj. Proto dala ruce na kliku. Pak přešla k jeho postely, on ji stále sledoval. Prstem přejížděla po zadní straně postele a pak přešla k oknu. Dívala se z něj a stále hrála svou hru. "Asi tě musí mrzet že jsi se nemohl zůčastnit pohřbu.
To ano." řekl po chvíli překvapeného dívání. "Víš co je divné? Jak jsi nám do podrobna vysvětlit co se tam tehdy odehrálo.." nedokončila větu a nahla se nad ním, on stuhnul. "...Tak ani jedno z toho nebyla pravda." Rokuro vytřeštil oči a zalapal po dechu. Jako by chtěl couvnout dozadu, ale zdřejmně zapoměl že leží na postely a za ním je zeď.
Kasumi se na něj vražedně dívala a rukama se opírala o strany postele. "Copak? Snad si nedostal strach. Strach? Já? Proč bych se měl bát takové malé holky." řekl a pohledem uhnul k tlačítku co zavolá sestru. Přisunul se k němu blíž, aby mohl rychle reagovat v případě, že by nezůstalo jen u vyslíchání a vyhrožování. "Když jsem jen malá holka, tak proč se potíš jako prase?!" namítla a v očích měla ještě větší zlobu. Rokurovi ukápla kapka potu na nemocniční košili, zatnul zuby a podíval se jí do očí. "Protože vím že mě dneska zabiješ."

"Říkáš že nám Kasumi dohodla misi?" zeptal se Naruto Sasukeho. "No...ani ne tak nám, ale sobě." odpověděl. "Chce jít na misi sama? Asi se zbláznila." dodala Sakura. "Myslíš že ji nechám jít samotnou? Nejsem cvok. Nepřežila by ani minutu. Tak jsme se dohodli že my půjdeme sní." řekl Sasuke a padnul přímo na střed pohovky. "A co je to vlastně za misi?" zajímal se Naruto. "Jdeme hledat toho, kdo nechal zabít Hokageho. Nevím, proč zrovna my. Tohle by měl být úkol jouninů." otráveně řekl Sasuke. "Ale vem si, že jsme asi dobří když jdeme na tak těžkou misi." zvolal Naruto a seskočil z pohovky radostí. "Idiot." řekl si potichu Sasuke a odvrátí pohled.

Kasumi se na něj chvíli dívala a pak se usmála. "Nemusí to tak skončit. Když mi řekneš pravdu. Pravdu?" nechápavě civěl. "Ty moc dobře víš, proč Hokage zemřel. A hlavně víš, kvůli komu. J-já nerozumím." dělal nechápavého, ale tím ještě více rozvířil oheň v jejích očích. Popadla ho za límec košile a přitáhla si ho těsně k sobě. "Nedělej ze sebe idiota! Vím moc dobře že v tom máš prsty! A jestli mi to neřekneš, dojde na tvá slova."varovala ho. "Stejně umřu. Buď mě zabiješ ty a nebo budu zabit za zradu." řekl s tónem v hlase že už mu je to všechno jedno. "Pak mi to řekni a já tě ochráním." řekla odhodlaně. "Neochráníš mě, když neochráníš ani sama sebe. Můj pán nemá slitování s nikým. Nebojím se! Rači mě zabij hned, protože já ti nic neřeknu!" řekl jí a šibalsky se zamračil. "Pak tě donutím!" řekla a rychle vytáhla z postraní kapsy kunai. Mrštně mu ho zabodla do nohy. Rokuro vykřikl bolestí. Krev mu z nohy vystříkla kolem. "Jseš cvok?!" křičel na ni a svíral se v bolestech. "S tvým pánem si asi budu rozumět...Protože ani já nemám slitování." Rokuro se na ni vyděšeně podíval a rukou po slepu sáhl na tlačítko, co přivolá sestru. Stáhl ji ale rychle po tom co kabel přesekl zakrvácený kunai. Krev z něj stékala po stěně.
"Nikdo ti nepomůže." řekla a byla už dost rozzuřená." on se leknutím stále nepohnul a ani na žádné slova se nezmohl. Podíval se na ní a držel si nohu, aby mu nevykrvácela. "Rači mi řekni pravdu, Rokuro." stále mlčel, protože bolestí jako by ztratil reč. Pak jako by se snažil něco říct. "Ř-ř-říkáš, že mě dokážeš ochránit?!" zeptal se s bolestí v noze. "Když mi to řekneš. Už se svého pána nemusíš bát." říkala mu přesvědčivě. "Chceš ho zabít?! Slíbila jsem to." odpověděla mu. "Tak...řekneš mi to?" zeptala se a už s klidem v hlase se posadila na postel. Rokuro se chvíli zamyšleně díval na zakrvácenou deku, kterou byl přikrytý a pak řekl: "Jeho jméno je Orochimaru. A kde toho Orochimara najdu. Žije ve Zvučné vesnici, uplně na konci v lese." Kasumi vstala a začla svazovat Rokura. "P-počkej. Co to děláš?! Vždyť jsem ti všechno řekl! V naší dohodě bylo, že tě ochráním před tvým pánem. Zachráním ti tvůj holý život, ale v dohodě nebylo že tě pustím. Zabil si lorda Hokage a musíš si odpikat trest." když ho svázala, vzala si papír a tužku a napsala tam vzkaz. "Jestli hledáte vraha Hokageho, tak leží tady. Neptejte se jak to vím a pokud vás zajímá kdo psal tento vzkaz, Rokuro vám to řekne sám." dopsala dopis a položila ho na jeho hruď. Pak v klidu vyšla z pokoje jako že se nic nestalo a odešla z nemocnice. Když dorazila před bránu vesnice, ostatní už na ní čekali. "Kdes byla tak dlouho?" ptal se Sasuke. "Ale, znáš to. Musela jsem si jen něco zařídit." on se na ni podezřele podíval, ale nechal to být. Celý team odešel z vesnice.

Pokračování příště.

Vánoce :D

29. listopadu 2009 v 16:09 | Misty |  Různé obrázky
:D


Chudák Sasuke :D

29. listopadu 2009 v 15:50 | Misty |  Různé obrázky

2 nové překlady

29. listopadu 2009 v 15:39 | Misty |  Různé obrázky
Jestli to nevidíte celý, dejte pravym tlačítkem myši a zobrazit obrázek :)
Z toho posledního nemůžu xDDDD


Anti SasuHina & NaruSaku

25. listopadu 2009 v 19:20 | Misty |  Různé obrázky

SasuSaku-Kawai

25. listopadu 2009 v 19:19 | Misty |  Různé obrázky
Ten poslední tam mě úplně dostávaj Sakuřino oko :D

Když mě ta škola vážně nebaví :D

25. listopadu 2009 v 15:21 | Misty |  Různé obrázky
Nemám ráda školu xD

Škola mě nebaví :D

24. listopadu 2009 v 18:13 | Misty |  Různé obrázky
O technologii se vždycky nudim xD

Nová naděje 30.díl

21. listopadu 2009 v 19:44 | Misty |  Nová naděje

Z nehody se stala vražda.


Už uběhl den a noc od pohřbu Hokageho a rešil se nástup nového. "Tohle jsme neměli v dohodě! Já neměla být Hokage na vždy!" křičela na všechny v místnosti Tsunade. "Omlouvám se, ale nemáme na výběr. Měla jste zastupovat lorda Hokage za dobu jeho nepřítomnosti, ale jelikož je Hokage mrtvý, nemáme na výběr. Naše vesnice potřebuje vůdce!" snažil se jí to vysvětlit Kakashi. "A ptal se někdo mě jestli o to vůbec stojím?! Tsunade!" zastavil ji Jiraiya. "Co chceš Jiraiyo a nepřemlouvej mě. Tsunade poslouchej mě, mi za to přeci nemůžeme že se tohle stalo. Ano je to od nás sobecké, chtít po tobě abys podstoupila tuhle oběť. Ale pochop nás. Pochop celou vesnici. Když nebude mít Hokageho, každý nás snáz napadne a celá vesnice zanikne. Jestli ti aspoň trochu záleží na Listové, přijmi to. Ty mi to teda moc neulehčuješ, Jiraiyo." podívala se na něj pohledem chudáka a pak svěsila hlavu. "Tak dobrá. Udělám to pro vesnici." všichni v místnosti si oddychli. Tsunade si pak sedla za stůl Hokageho a začala svůj nový životní úděl. "Máte pro novou Hokage nějaké zprávy?" v tu chvíli se blízko nich procházela Kasumi se Sasukem. "To by mě zajímalo kterej trotl bude náš novej Hokage. Sasuke, pšt!
Tohle přeci nesmíš říkat. Tak promiň, nevěděl jsem že to bereš tak vážně. Beru to vážně protože mi na tom záleží." pak se zastaví, protože něco zaslechne z kanceláře Hokageho. Oba přilepí uši na dveře a poslouchají. "Tsunade-sama, máme zprávy z pitvy lorda Hokage." oznámí jí Iruka. "A o co jde?" Iruka ji podal lékařskou zprávu a postavil se do pozoru mezi ostatní. Tsunade berlivě četla. "Cože?! To není možné!" najednou vykřikla. "Děje se něco?" zeptal se Kakashi. "Tady v té zprávě se píše, že lorda Hokageho nezabil žádný kunai. Co?!" zděsili se všichni a ty za dveřma jen ještě víc nastražili uši. "Já to věděla." řekla potichu Kasumi. "A co si věděla?!" zeptal se jí Sasuke. "Celou pravdu o smrti Hokageho." zamračila se a poslouchala dál. "Když ho ale nezabil kunai, tak co potom." divil se Jiraiya. "Lepší by bylo, zeptat se kdo." řekla Tsunade a na všechny se podívala. Pak četla dál. "Podle pitvy se prokázalo, že Hokage měl sice na těle ránu od kunaie, ale rána nebyla smrtelná. Zabil ho jed z otrávené šipky. Cože??!!" vykřikla až moc nahlas Kasumi. Sasuke jí dal ruku přes pusu. "Zbláznila ses?" zašeptal. Pak se otevřeli dveře a oba vypadli na zem jak byli ušima přitisknuti na dveřích.

Všichni na ně koukali přísnými pohledy a oni se jen tvářili jako neviňátka. Kakashi co otevřel dveře stál u nich a styděl se že jsou to jeho studenti. "Ahoj." zmohla se jen na tohle Kasumi. "Můžu vědět, co jste dělali za těmi dveřmi?!" zeptala se přísně Tsunade i když sama znala odpověď. "A můžu se já zeptat co děláte na místě Hokageho?!" drze jí otázkou odpověděla Kasumi. Sasuke, kterýmu to už došlo co tam Tsunade dělá, se jen chytil za hlavu. "Tsunade-sama je nová Hokage." řekl jí Kakashi. "C-co?" vykulila oči. "Vraťme se k tomu, proč jste poslouchali za dveřma. Protože jsem slyšela jak se bavíte o smrti lorda Hokage. A co je ti do toho?!" přísně si ji změřila pohledem Tsunade. "Chci vědět celou pravdu. Protože jsem dala slib že dostanu toho kdo zabil Hokageho! A odkud víš že to nebyla nehoda. Myslíte si že jsem blbá?!" Tsunade si ji znovu změřila pohledem a žasla nad tím že je tak bystrá. "Dovolte mi prosím odejít z vesnice. Cože??!!" vyjekne Sasuke. "A proč chceš odejít. Slíbila jsem Konohamaru že pomstím jeho dědečka. A já své sliby plním. Pokud mě nepustíte dobrovolně, půjdu sama! Když odejdeš sama z vesnice, už se nesmíš vrátit." varovala jí Tsunade. "To ti to za to stojí? Stojí!" řekla po chvíli přemýšlení. "Pokud na tom trváš, pustím tě. Bude to pro tebe a tvou skupinu dobrý trénink. Tak moment. Ostatní do toho tahat nechci!" namítla Kasumi. "Buď půjdeš smím svolením ale né sama, nebo sama ale už nebudeš patřit do naší vesnice. Vyber si. Půjdem s tebou." řekl Sasuke. "Dobrá, ať jdou také." souhlasila nakonec.
Odešli z kanceláře a Kasumi se ještě zarazila. "Kam to jdeš?" zeptal se Sasuke když odcházela jiným směrem. "Musím si před tím ještě něco zařídit. Sejdeme se doma. Dobře." souhlasil a oba odešli. Kasumi vešla do nemocnice a zeptala se sestry co seděla u stolu: "Kde má pokoj Rokuro Yamango." sestra se podívala do počítače. "Pokoj číslo 15. Děkuju." řekla a odešla.

Pokračování příště.

Gaara je star :D

20. listopadu 2009 v 16:49 | Misty |  Různé obrázky

Tobi se ptá

20. listopadu 2009 v 16:48 | Misty |  Různé obrázky

Výkřik

20. listopadu 2009 v 16:47 | Misty |  Různé obrázky

Itachi chce lízátko.

20. listopadu 2009 v 16:47 | Misty |  Různé obrázky