Nová naděje 21.díl

29. října 2009 v 15:13 | Misty |  Nová naděje

Jsi opravdu Uchiha?


"Ukaž, zavážu ti to." nabídla se Kasumi. "To je dobrý." řekl Neji ale vyjekl bolestí. "No to vidím. Kdy už odsud půjdeme." otravoval Akimiru. "Až mu tu ránu zavážu!" okřikla ho Kasumi, protože to nebylo poprvé co se ptal. "Au!" zařval bolestí Neji když šátek pevně utáhla. "Víš..víš že už dvakrát si mi zachránila život?!" řekl jí Neji. "Fakt? No vidíš, já to ani nepočítám." usmála se na něj Kasumi.
"Jednou tam v lese a pak před Shikokem." řekl a chytil ji za ruku kterou ho ošetřovala. Zarazila se. "Hodně ti dlužim. Nebuď blázen, ty bys na mém místě udělal to samé." zasmála se a pokračovala v ošetřování. "Já vím, ale na to že mě vůbec neznáš.." znovu se zarazila, možná proto že už ho ošetřila, možná kvůli tomu co řekl. "Svůj obrázek o tobě jsem si už dávno udělala." řekla a vstala. "Mám se bát?" zasmál se. "Buď v klidu. Myslim že za tu dobu co se známe...prostě jsi fajn kluk." Neji vstal a byl s touhle odpovědí spokojen.
"Měli bysme jít, aby o nás neměli obavy." navrhla Kasumi. "Dobře." za tu dobu co porazili Shikoka, do Mlžné dorazili ninjové z Listové, aby ho odvedli. Mezitím zbytek skupinky už byl na cestě do Mlžné. "Nechceš nést Sakuro? Ne! Ale vypadáš že to potřebuješ. Ne!" Naruto se chtěl nějak ospravedlnit, ale Sakura na něj byla pořád naštvaná. "Kdy už se na mě přestaneš zlobit." dělal psí oči Naruto. "Nikdy!" řekla rázně a přidala na kroku aby od něj byla pryč. "Co je asi s Kasumi." pomyslel si Sasuke.
"Děláš si o ni starosti?" zeptala se Sakura, která se za nim připlížila potichu jak myška. Sasuke se úlekem otočil. "Proč myslíš. Vím...vím o tobě a o ní. C-co?" zarazil se a zastavil. Sakura se k němu přiblížila aby nemusela mluvit nahlas. "Vím, že je tvá sestra." Sasuke se na ni podíval. "Jak ses o tom dozvěděla?! Zjistila jsem to, když u mě spala. Na jejích šatech jsem našla znak tvého klanu.

Ona...ona nosí na zádech znak Uchiha klanu?" řekl a přitom se díval přes Sakuru jako by byla neviditelná. Pak se na ní znovu podíval, ale pohledem jako by se mu hnusila. "Proč si mi nic neřekla. Sasuke já...Ne!" zařval až se všichni otočili. "Měl jsem na to právo! Nebylo správné abych ti to řekla já!" nezvykle na něj zakřičela. "Bylo na ní, aby ti to řekla. Má pravdu Sasuke." přišel k nim Kakashi. "Vy jste o tom taky věděl?! Ano. Dozvěděl jsem se to jako první. Hokage mě o tom informoval.
"Všichni jste mi lhali! Bylo to pro tvé dobro!" dala si ruku na hruď Sakura. "Co vy víte...co je pro mě dobré." řekl a s znechuceným pohledem šel pryč.

"Řekni mi...kdo vlastně jsi?" zeptal se Neji. Už byli dávno pryč z Mlžné. "Jak to myslíš, znáš mě přeci." podivila se. "Znám jen tvé jméno, ale tam ve vesnici, jsi řekla Shikoku.." nedokončil větu jako by ztratil řeč. Kasumi sklonila hlavu. "Ano! Mé jméno je Kasumi Uchiha. Jsem Sasukeho sestra." oba se chvíli odmlčeli. Pak promluvil Neji. "Víš..bude to znít divně, ale nejsi mu moc podobná. Tvé vlasy, tvé oči. Mají jinou barvu. Já vím, každý vždycky říkal že lžu o svém původu. Ale testy prokázali, že jsem opravdu dcerou Uchiha Mikoto a Uchiha Fugaku." řekla mu. "A co teda to, že máš blonďaté vlasy a modré oči?" vyptával se pořád. "Jsem po babičce. I ona má blonďaté vlasy a modré oči. Moje matka byla spíše po otci, ale já jsem zdědila geny po babičce." usmála se. "Tak teď už se to vysvětluje. Děkuju že jsi mi řekla něco o tvé rodině." poděkoval jí Neji. "To nic nebylo, ráda jsem si zavspomínala." řekla ale pak zesmutněla. Neji se jí na nic neptal, protože znal důvod.
"Není to Sasuke?" řekl Neji když se podíval do dálky. Kasumi hnedka zvedla hlavu. Úsměv se jí do široka otevřel a oči rozzářili. "Sasuke!" mávala na něj. "Huh? Kasumi? Kasumi!" vztek z něj v tu chvíli hned spadl. Kasumi běžela co jí nohy stačili aby mohla obejmout svého bratra. Skočila mu kolem krku a nechtěla se pustit jak byla ráda že ho vidí. Když se pustila, řekl jí: "Jsem moc rád že ti nic není. Nemusel ses bát, měla jsem toho nejlepšího zachránce." řekla a podívala se na Nejiho. Sasuke k němu přišel a řekl mu: "Děkuju, děkuju že si jí zachránil. V pohodě." řekl Neji a podal mu ruku. Sasuke se chvíli zasekl a podíval se na nabízenou ruku, ale pak přijal. Kasumi se jen spokojeně usmívala a dívala se na ty dva.


Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám ta povídka?

Ano 64.8% (68)
Ne 35.2% (37)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama