Nová naděje 20.díl

26. října 2009 v 19:49 | Misty |  Nová naděje

Kasumi ukazuje svou sílu.


"Kdo jste! A co po nás chcete?!" z křikem se ptala Kasumi. "Chci jen toho kluka. Dej mi ho, než si ublížíš. Nikdy!" řekla Kasumi a schovala Akimiru za svoje záda. "Já vím kdo ty jsi." řekl Neji. "Vážně?! Znáš mě?! Jsi Shikoku, že jo!" Shikoku se usmál a promnul si bradu. "Odkud mě znáš. To ty! To ty jsi byl přítel mého otce a pak jsi ho zradil! Sprostě si ho využil a on je teď kuli tobě mrtvý!" rozčílil se Neji a zaťal pěsti. "Ty jsi Neji Hyuuga, mám pravdu? Co na tom záleží..když tě teď ZABIJŮŮŮ!!!" zvolal a rozeběhl se proti Shikoku. Ten se jen zlostně usmál. Popadl útočícího Nejiho za předloktí a mrsknul sním o zem. "Neji!" vykřikla Kasumi. Neji se dokutálel až k ní a sekavým pohybem se snažil zvednout. "Jsi v pořádku?"
ptala se a pomáhala mu na nohy. Ale Neji ji neregistroval, měl oči plné hněvu. "Na mě jsi krátký. Jsi v tom sám, Neji. Tak to teda není!" řekla Kasumi a udělala krok vpřed. "Co to děláš." divil se Neji.
"Nenechám tě v tom. Jak je vidět, i ty jsi na něj krátký." Shikoku se rozčílil. "Už vás parchantů mám dost! Buď mi hned vydáte toho kluka, nebo vás zabiju! Tak to mě rači zab, protože jeho nedostaneš." řekla plně rozhodnutá Kasumi. "A mě taky! Já jsem na tebe možná krátký, ale když jsem dva.." řekl a otočil se na Kasumi, ona udělala to samé. "Jak roztomilé. Nikdy jsem nechápal spojení přátel a asi nikdy nepochopím." vysmál se jim Shikoku. Pak si vytáhl ze zadu dvě obrovské zbraně tak ostré, že by rozsekly balvan.
Z křikem se rozeběhl proti nim. "Ať se děje co se děje, zůstaň na místě." řekl Neji dívajíc se pořád před sebe. Pak svůj pohled odvrátil ke Kasumi a řekl: "Věříš mi?!" Kasumi chvíli váhala a podívala se na dvě šílené zbraně co proti nim mířil Shikoku, pak se zpátky otočila na Nejiho a řekla: "Věřím. Akimiru, schovej se! Tohle nebude nic pro děti." řekla mu Kasumi a udělala bojovou pózu. Akimiru se schoval za sloup pouličního světla a v očích měl strach. "Ještě se nehýbej!" křičel Neji a Kasumi zůstava stát. Shikoku se pořád rychleji přibližoval a čepele jeho zbraní projeli vzduchem. "Neji!
http://i37.tinypic.com/2808gon.jpg
Ještě ne! Ale..Ještě ne! TÉÉÉĎ!" zvolal a oba se těsně vyhli ostřím mečů. Uskočili každý na protější stranu a tím obklíčili Shikoka. "Myslíte že tím jste na mě vyzráli?! JÁ SI S DĚTMA NEHRAJU!!!" zařval a namířil si to proti Nejimu. "Byakugan!" použil svou kekkei genkai. "Co teď." pomyslela si Kasumi a stále se dívala na Shikoka který se rozhodl nejdřív zabít Nejiho. "Hakke Rokujuyon Shou (64 úderů)."
Neji neváhal ani minutu o použil svoji techniku. Podařilo se mu zasáhnout Shikoku, ale ten Nejimu poté zranil ruku čepelí. "Áááááh!" svalil se na kolena v bolesti. "Tak už něco udělej." pomyslela si Kasumi a s hrůzou v očích se dívala na křičícího Nejiho, kterému krvácelo rameno. Držel se za něj pevně, aby zabránil vykrvácení. "Tak už sakra NĚCO UDĚLEJ!!" začala řvát. "Sharingan!" rozeběhla se za Shikokem. Zadla zuby a v očích měla stejný pohled, jako předtím Sasuke když ji unesli. "Katon: Housenka no Jutsu (oheň: plivání ohně). Co?" otočil se Shikoku a vytřeštil oči. Proti němu se valil obrovský plamen. "Techniky ohně? To přeci umí jen členové Uchiha klanu." řekl si Neji. "NÉÉÉÉÉ!!" křičel Shikoku když ho pohltil plamen. "Pane bože, ta síla." vytřeštil oči Neji. Kasumi přikročila k Shikokovi. "Co si zač!" ptal se se strachem v hlase. Kasumi zvedla jeden z jeho mečů a namířila mu ho ke krku. "Jsem Kasumi Uchiha, zapamatuj si to jméno. Bude poslední které uslyšíš." zvedla smrtící zbraň a rychlím máchnutím sní hýbla.
Ale zastavila se těsně u jeho hrdla. "Co je! Nemáš ani odvahu zabít mě?!" posmíval se jí Shikoku. "Já nemám právo, vzít ti život." pak se podívala na Nejiho, který se stěží vzpamatovával z toho co před chvílí řekla a to své celé jméno.
"Neji?!" Neji se zvedl a přišel k ní. Kasumi mu nabídla zbraň, aby vykonal co vykonat má. Opatrně se dotkl rukojeti a s odporem se podíval na Shikoka. Zvedl zbraň stejně jako před chvíli Kasumi, ale pak ji rychlím máchnutím zabodl do země. Kleknul si k Shikoku a řekl mu. "Nebudu jako ty. Nejsem vrah." řekl a odešel od něj. Kasumi ho následovala. Shikoku se naštval. "Ty parchante!" zařval a zvedl meč. Málem by Nejiho zabil, ale Kasumi reagovala rychle. Kunaiem ho bodla do břicha. Shikoku se svalil na zem, ale nezemřel, nebodla ho do orgánu. Moc dobře věděla co dělá, chtěla aby za všechno co udělal zaplatil, ale né životem. "Už nikdy, neohrožuj mé přátele." řekla a odvrátila od něj pohled.

Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám ta povídka?

Ano 64.8% (68)
Ne 35.2% (37)

Komentáře

1 koralkyprodej koralkyprodej | Web | 26. října 2009 v 19:50 | Reagovat

ahojky..máš ráda bižuterii??prodávám výrobky,které se ti určitě budou líbit za rozumnou cenu...koukni a jestli nemáš ráda reklamu tak promiň,ale na co by to bylo kdyby o mém blogu nikdo nevěděl xD
tak se nezlob páá

2 *EliH* *EliH* | 26. října 2009 v 19:56 | Reagovat

Když sex-jen bezpečně,když zahulit-jen vyjimečně,když rozbít-tak
na
kousky,když polibek-tak francouzsky,když bavit se-jít do
klubu,když
natlouci-tak přes hubu,když bojovat- tak s
obranou,když milovat-tak s
ochranou,když zemřít-tak
láskou....... pošli tohle 15 lidem a budeš mít
zítra štěstí
jako nikdy a když toto nepošleš tak budeš mín nejhorší
období
v tomto roce neposílej zpět Pošli tuto zprávu 15 lidem a

budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe
zamilovaná se ukáže
na monitoru v písmenkách!Je to
šokující,ale funguje to [ [] ]

3 typlosion typlosion | 26. října 2009 v 20:09 | Reagovat

super:E

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama