Nová naděje 19.díl

25. října 2009 v 19:23 | Misty |  Nová naděje

Utíkej, co ti nohy stačí!


"Sasuke, Sakuro! Jste v pořádku?" ptá se Naruto, co právě přiběhl i s ostatními. "Vypadáme na to?" odbyde ho Sasuke. "Eugh, Sakuro? Jo? Proč ležíš na Sasukem?" zeptá se nevěřícně Kakashi. Sakura z bolestí v krku zvedne hlavu a zvedne jedno obočí. "Zahřívám ho aby mu nebyla zima, co byste tak řekl!!" seřve ho. "No dobře, musíme vás nějak oddělit, chtělo by to gumový pytel něbo něco dřevěného." navrhne Kakashi. "Já mám gumové rukavice." řekne Gai. Všichni se na něj podivně kouknou, jako že proč sebou nosí gumové rukavice. "No co? Dejte mi je sem." řekne Naruto a nasadí si je na ruce. Sáhne Sakuře na záda a obrátí ji. Elektřina už docela vyprchala, ale pořád přes jejich těla přejíždí. "Naruto, musíš se jí dotknout abysme ji mohli zabalit do deky." řekne Lee. "Eh, jasně." zrudne. Pak ho napadne velmi darebácká myšlenka. Zazubí se a udělá lišácký obličej. "Čemu se tak křeníš?"
nechápe Sakura. Naruto jen pomalu přejíždí rukama po jejím hrudníku a zastaví se těsně nad prsama. "To neuděláš!" rozzuří se Sakura. "Naruto, přestaň blbnout." okřikne ho Kakashi. Ale Naruto jako by jejich věty vypouštěl ven druhým uchem. "Dneska je můj šťastný den." řekne a zasměje se. "Máš štěstí že se nemůžu hýbat, jinak bych ti rozbila ksicht!!" křičí Sakura. "Teda, ty máš štěstí." skoro se rozpláče Lee. Stačil by kousíček a Narutovi by se splnilo jeho velké přání, ale v tu chvíli se svalí na záda. Sasuke mu dal pěstí. "Ale já už se hýbat můžu." řekne a pomalu vstane. Naruto leží zkolený na zemi. Kdyby nestrkal ruce kam nemá, tohle by se nestalo.
http://i34.tinypic.com/28v644m.jpg
"Už to trvá nějak dlouho, kde je Neji." dělá si starosti Kasumi. "Řekl bych, že vzal roha." řekne Akimiru. "Mlč, tohle by Neji neudělal. Měla pravdu. Neji už se dávno dostal do domu a obezřetně postupoval dál chodbou. Pak se zastavil a schoval se za jednu stěnu co vybočovala z chodby. Z druhé strany šli totiž dva strážní, co měli obhlídku. "Jo to jsem si taky myslel, a tak jsem jí řekl..." zmizeli ve tmě úzké chodby a Neji vykoukl ven, jestli už je čistý vzduch. Postupoval dál, až narazil na dveře u kterých spal jeden chlapík. Seděl na židli a v koutku úst měl skoro dohořelou cigaretu. "Sakra! Přes toho jen tak neprojdu." řekl si potichu a vymýšlel, jak se tam dostat. "Jestli to tu hlídá, pak uvnitř musí být Kasumi." potichu se k němu přiblížil a rukojetí kunaie ho praštil do hlavy. Chlápek se svalil na zem.
Bylo by nápadné kdyby tu tak ležel a někdo by prošel okolo. Neji ho odtáhl stranou. Vzal mu klíče a odemkl dveře. "Huh?" zvedla se Kasumi a Akimiru. Kasumi se schovala za dveře, aby narušitele mohla rychle zneškodnit. Dveře se pomalu otevírali a tím byla Kasumi i Akimiru nervóznější. "Háá!!" zakřičela když se otevřeli. "P-počkej! To jsem já." řekl vyděšený Neji a držel ruce před sebou aby se bránil. "Polekal si mě." řekla. "Promiň, nechtěl jsem sem tak vpad..." ale než to dořekl to už ho Kasumi objala celá šťastná. "Nechte si to na hotel." řekl otráveně Akimiru. "Klidni se prcku." okřikla ho Kasumi a strčila ho prstem do nosu. "Au!" zlobil se. "Rači bysme měli jít, někdo by si mohl všimnout že strážný není na svém místě." navrhl Neji a oba souhlasili. Opatrně vyšli ze sklepa. Neji je vedl k východu, ale v tu chvíli někdo zařval. "Hej vy tam! Stůjte!" byl to jeden ze strážných co měl hlídku.
"Co budeme dělat." zeptal se vylekaně Akimiru. Hlas se mu třásl strachem. "Co bys řekl prcku. Utíkááááát." zvolala Kasumi a všichni vzali nohy na ramena.
Vyběhli z domu. Kličkovali mezi lidmi co nakupovali na jarmarku. To se koná každoročně v každé vesnici. "Rychle, jsou za náma!" zvolal Neji. "Áááh, já už nemůžu." řekl unavený Akimiru. Byl pořád zesláblí z toho sklepa. Neji ho vzal do náruče a utíkal společně z Kasumi. "Za nima!" křičeli ninjové co je pronásledovali. Už se zdálo že se z toho dostanou, protože konec vesnice byl před nima, ale v tu chvíli se před nima objevil chlap v černém plášti. "Konečná, dětičky."

Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám ta povídka?

Ano 64.8% (68)
Ne 35.2% (37)

Komentáře

1 janda janda | 25. října 2009 v 20:06 | Reagovat

Já jsem spolumajitelka a spoluúčastnice z blogu serialovasoutezoceny.blog.cz a moje kamarádka jednala moc rychle,protže se to mailem posílat nesmí.Prosím dělej co můžeš aby to šlo poslat poštou a pokud ne,pošli to mail,protože už ti to slíbila. P.S. tvoji přihlášku jsem smazala(aby to ostatní také neposílali mailem),ale platí.

2 typlosion typlosion | 25. října 2009 v 20:44 | Reagovat

super:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama