Říjen 2009

Moje kresba May

4. října 2009 v 13:58 | Misty |  Obrázky
:D

Moje kresby pokémonů

4. října 2009 v 13:56 | Misty |  Obrázky
xDDD děs

Moje kresba Garyho

4. října 2009 v 13:50 | Misty |  Obrázky

Moje kresby Ashe a Misty

4. října 2009 v 13:49 | Misty |  Obrázky

xDD

Moje kresby Ashe

4. října 2009 v 13:45 | Misty |  Obrázky
Trapné že? xD

Moje kresba Sasukeho

4. října 2009 v 13:40 | Misty |  Různé obrázky
Nj líp to asi nešlo :D

Nová naděje 7. díl

4. října 2009 v 13:33 | Misty |  Nová naděje

Kasumin bratr žije! Naděje je zpět.


"To myslíš vážně Kisame? Ano, už je to tak. Do listové se vrátila tvá sestra." baví se dvě postavy v černém. "Ale nechápu že tě to překvapuje Itachi. Ty sám si poslal dopis že celý klan byl vyvražděn. To ano, ale ta malá teď bude chtít zabít Sasukeho." usmál se šibalsky Itachi. "Jak to myslíš?! Protože do toho dopisu jsem napsal, že to Sasuke všechny zabil. A ta holka tomu uvěřila? Už je to tak. Myslel jsem že si říkal že byla ze všech nejchytřejší." nevěřícně se zeptal Kisame. "To sem si taky vždycky myslel, ale po tomhle. Ale co když zjistí, že to ty si je zabil. Potom už budu mít na starosti dva protivníky. Pokud se jim vůbec tak dá říkat." pousmál se Itachi a společně s Kisamem opustili prázdnou místnost ve které byli.

Na druhé straně se dvě holky v pyžamu smáli po tmě schované pod dekou, kde měli jen rozsvícenou baterku. "Vážně? Ty ses koupala nahatá s bráškou v bazénku?" smála se Sakura. "Jo, no to byla naše nejoblíbenější činost. Při tom jsme se nejvíc vyblbli. No to si umim představit." smáli se obě dívky a Sakura jen hořce litovala že v tu chvíli nebyla na místě Kasumi. "Ale moje nejoblíbenější činost s bráchou byla, když jsme chodili po setmění zvonit na lidi." málem se neubránila výbuchu smíchu. "Cože?! Takže vy jste byli takový uličníci? Byli no, jestli se vám stalo že vás někdo uprostřed noci probudil, tak to se ti omlouvám to sme byli mi." znovu už hlasitěji se začali obě smát. V tu chvíli k nim ale vtrhla Sakuřina máma a rozčilovala se, že jsou moc nahlas a ať to utnou že nemůže spát. Když odešla, obě dívky chvíli mlčeli a pak opět vybuchli v hlasitý smích.
"Jéé, to je hezká fotka." ukázala na fotku kde byli Sasuke, Sakura, Naruto a Kakashi. Huh?" zvedla se Sakura. "Jo tahle, no jo. Tu máme všichni z teamu 7. Nevím proč, ale na tom Sasukem něco je." přihmouřila oči Kasumi a líp se podívala na fotku. "Něco je? Co jako? Strašně mi připomíná mého...ale to nic. Nech to bejt." řekla Kasumi a vlezla si do postele. "Jsem unavená, necháme to na zítra." řekla a zavřela oči. Sakura tam ještě chvíli stála a pak odcházela. Ještě než odešla dodala: "Víš..někdy jsou nám osoby tak blízké, ještě blíž než si můžeme myslet. Dobrou noc." a odešla.
"Kasumi zvedla hlavu a zamyslela se nad tou větou. Co tím asi Sakura myslela. Pak se ještě jednou podívala na fotku kterou tam Sakura nechala, když ji přinesla a hluboce se podívala na Sasukeho. Ty jeho oči jí nedali klid. Pak vytáhla fotku kterou měla u sebe. Byla roztržená a byl na ní její bratr Sasuke. Pak porovnala obě fotky a to co zjistila jí vzalo dech. Na té její fotce měl malý kluk na čele malinkatou jizvičku od té doby kdy spadl ze zdi. Na Sakuřině fotce, měl Sasuke úplně stejnou jizvičku jako bratr Kasumi.

Pokračování příště

Nová naděje 6. díl

2. října 2009 v 19:07 | Misty |  Nová naděje

Znám tvé tajemství


Sakura se ještě pořád nevzpamatovala z toho co viděla. "Kdo je ta holka? A co má tohle znamenat. Ví o tom vůbec Sasuke?" pomyslela si. Když se Kasumi vrátila z koupelny, uviděla Sakuru sedící na postely, jak drží její šaty a kouká před sebe. "Proč drží moje šaty?!" divila se Kasumi. "Sakuro? Ha?" otočila se úlekem Sakura. "Co se děje Sakuro? Já-já." nevěděla co má říct a se zmatkem se otáčela sem a tam. Pak se ale zastavila a zvážněla. Podívala se na Kasumi, která na ní zmateně koukala a řekla: "Kdo vlastně jsi?!"

Na konci vesnice se Kakashi hlásil u lorda Hokage. "Tak jak to jde s Kasumi? Dobře lorde Hokage, myslím že děcka ji přijmuli hned. To rád slyším...a co Sasuke. Co myslíte lorde. Nezjistil to? Né, nezjistil, snad ji mohl poznat podle podoby, ale myslím že to by už dávno dal najevo." odpověděl Kakashi. "A co Kasumi, ta to nezjistila? Ne lorde a to mi právě vrtá hlavou. A to proč. Jak dlouho to můžeme utajit, když Sasuke na zádech nosí znak Uchiha klanu?! Na to jsem taky myslel." přiznal Hokage. "Lorde Hokage, měli bychom jim to říct. Když na to příjdou sami, bude to ještě horší. Věřte mi! Já nevím, musím to promyslet. Kde je teď Kasumi? U Sakury lorde." odpověděl Kakashi. "Hmm dobře, hlavně ať se to nedozví Sakura. Myslím že Kasumi by to měla slyšet od nás. Ano lorde, už jsem Kasumi varoval." Kakashi odešel a když Hokage zůstal osamotě, řekl: "Až se Kasumi dozví, že její matku zabil Itachi, nebude brát ohledy na to tajemství."
"Jak to myslíš kdo jsem? Přeci Kasumi." zasmála se trochu nechápavím tónem. "Ne, já myslím.." změnila na vážnější tón hlas Sakura a dopověděla to. "...Jaké je tvé příjmení." Kasumi zvážněla, teď šlo opravdu do tuhého. A pak jí to došlo. "Hmm, tak proto držíš mé šaty." řekla a hlavou na ně pokynem ukázala. "Proč si nic neřekla. Jakto že máš na sobě tenhle znak. Víš...nebyla jsem k vám úplně upřímná proto, protože jsem se bála. Bála?" nechápala Sakura. "Ano. Nechtěla jsem abyste se na mě dívali jako na nějakou osobnost. Jenom proto že se do vesnice vrátila ztracená dcera šéfa klanu Uchiha." "H! Takže je to pravda. Ona je opravdu Sasukeho sestra." překvapením a zároveň zděšením si pomyslela Sakura. "Prosím, neříkej to nikomu Sakuro. Já...dobře. Budu mlčet." zvěsila hlavu. "Děkuju, moc si toho cením." "Asi bych jí neměla říkat že se dnes setkala opět se svým bratrem. To si spolu musí vyřídit oni dva." přemýšlela Sakura. "Kdo to ještě ví krom mě." zeptala se Sakura. "Kakashi a lord Hokage. Cože Kakashi sensei to ví? Jo, Hokage mu to řekl. Víš Sakuro..nevím proč to říkám, ale chtěla bych ti povědět něco o svém bratrovi. T-tvém bratrovi? Hmm, ano. Tak kde bych začala." řekla Kasumi a posadila se vedle Sakury.

Pokračování příště

Animace 7

2. října 2009 v 15:47 | Misty |  Animace


Animace 6

2. října 2009 v 15:37 | Misty |  Animace

Nová naděje 5. díl

1. října 2009 v 19:25 | Misty |  Nová naděje

Jeden z nich to ví


"Jak, jak to zjistil?! Vždyť znak klanu Uchiha mám schovaný na zádech pod vlasy. Musel mu to říct lord Hokage." lámala si hlavu Kasumi. "Tak...co mi na to řekneš." zkřížil ruce Kakashi. Kasumi se jen usmála a řekla: "Že je to pravda. Nevím co na vám na to mám jinýho říct. Víte to jen vy a lord Hokage. A tak to taky zůstane." doplnil Kakashi. "Hm?" zvedla hlavu Kasumi. "Zatim se přeci nikdo nemusí dozvědět, kdo opravdu jsi. Nebo to snad chceš? Kasumi?" chvíli se odmlčeli a Kakashi jí hleděl přímo do očí. "Ne. Zatim o tom pomlčím. Hmm, dobře. Taky bych ti chtěl poradit, abys do té doby nepoužívala Sharingan. Tak to je snad jasné Kakashi, ale dlouho bez něj nemůžu být, vždyť ten mi při bojích nejvíc pomáhá. Ten a.. A tvoje rychlost." dořekl za ní Kakashi. "Jakto že toho o mě tolik víte? Vždycky si byla jedinečná. Tvá rychlost a inteligence jsou tvými nejlepšími spojenci. Vy mě stále překvapujete, Hatake Kakashi." ( Všimněte si, že Kasumi neřiká Kakashimu sensei. Postupem času se dozvíte proč.)
Všichni už dojedli a tak bylo načase jít domů. Venku už se stmívalo. "Kde vlastně budu spát?" zeptala se unaveně Kasumi. "Zatim můžeš spát u nás doma, máme volný pokoj." nabídla se Sakura. "Vážně? A nebude to tvým rodičům vadit? Ale né, máma si toho ani nevšimne." zasmála se Sakura. "Tak to si hodná." usmála se Kasumi. Než všichni odešli, Kakashi si ještě přitáhl k sobě Kasumi a řekl jí: "Dej si pozor aby Sakura nezjistila tvé tajemství. V klidu Kakashi." zazubila se Kasumi a zmizela. Kakashi se jen zamračil, protože kdyby se to provalilo, bylo by to zlé. Jakmile došli k Sakuře domů, Sakura jí hned ukázala její pokoj. "Tak, tady budeš spát, já jsem hned naproti. Dobře, děkuju." řekla Kasumi.
"Sakuro? Mám za sebou perný den. Mohla bych se osprchovat? Jasně hned ti dám ručník. Tak fajn." jakmile jí Sakura přinesla ručník, Kasumi zahučela do koupelny. Svoje šaty ale nechala v pokoji. A to byla chyba. "Dám ti na postel čistý povlečení." zavolala na ni Sakura. "Dobře." odpověděla Kasumi. Sakura vybrala nějaké povlečení s japonskými znaky. Bylo tam napsáno Hezké sny. Dala jí povlečení na postel a šáhla po jejích šatech. "Složím jí oblečení, stejně už je večer a asi se převlíkne do pyžama." ale když šaty otočila na záda, málem dostala šok. "T-to není možný. To nemůže být pravda." to co viděla, jí vzalo dech, byl to totiž znak Uchiha klanu.

Pokračování příště