Říjen 2009

Nová naděje 22.díl

31. října 2009 v 15:16 | Misty |  Nová naděje

Záhadný medailon


Mise byla dokončena a všichni se v pořádku vrátili zpět do vesnice. "Mmm. Tys mi chyběl." řiká si Naruto při pojídání rámenu. "Co na tom vidíš." ptá se Kasumi a pohrabuje se v tom. "Nejlepší jídlo pod sluncem...hej dyť ses toho ani nedotkla!" oboří se na ni. "Smrdí to." to už ale Naruto nevydejchá a rámen jí sebere. "Dík že si mě tý břečky zbavil. Půjdu si dát něco co je "k jídlu"." řekne a vstane.
"Jsem moc rád že mise dopadla dobře." řekne Hokage Kakashimu a Gaiovi. "Akimiru už je u svého otce a oba vám jsou moc vděční. "Poděkujte mím studentům, ty si vedli v misi nejlépe." vychloubá se Gai a Kakashi jen dá oči vzsloup. "Slyšel jsem, že to Kasumi ho zachránila." otočí se ke Kakashimu lord Hokage. "No, já vlastně nevím jak to přesně bylo. Nikdo u toho nebyl krom Nejiho. Aha a kde je teď vlastně Neji. Je na ošetřovně společně se Sakurou a Sasukem. Hmm, dobře. Měl by je někdo navštívit." poznamenal Hokage. "O to se nebojte. Kasumi je jistě navštíví." usmál se Kakashi. "A jak je to vlastně mezi Sasukem a..." nedokončil větu Hokage a podíval se na Gaie, jako že tu teď zrovna překáží. "Oh, já mám asi odejít." řekl a vycouval z místnosti. "...a Kasumi." dokončil větu po jeho odchodu. "Myslím že spolu vycházejí víc než dobře, jediný Naruto ještě neví pravdu. Hmm, sakra, ten z toho zas udělá skandál až se to dozví." udělal vážný pohled Hokage a Kakashi udělal ten samý.
*Ťuk ťuk* ozvalo se klepání na dveře.
Do nemocničního pokoje vešla Kasumi. "Ahoj jak se ti vede?" zeptala se Nejiho co ležel v posteli. "No..doktor říká že to přežiju." snažil se zavtipkovat. Kasumi se naštěstí zasmála. "Proč nejsi u bratra?!" zeptal se. "Za chvíli k němu jdu, tys byl po ruce." tentokrát si zavtipkovala ona. "Haha." zasmál se a posadil se. "Jak se vede Akimiru?" zeptal se. "Vlastně ani nevím, neviděla jsem ho od té doby co ho někam odvedli. Asi za tátou." odpoví mu Kasumi. "Co to máš na krku?" zvědavě se jí ptá a ukazuje na medailonek. "Ah, tohle, to mám od mámy. Dala mi to když jsem odcházela z Konohy. Vlastně je to jediná památka na ni." řekne a pevně při tom svírá medailon. "Já mám od táty tehle prsten." řekne Neji a vytáhne z kapsy malý prstýnek. "Vypadá jako zásnubní." diví se Kasumi. "Já vim, tímhle prstenem požádal mámu o ruku, dal mi ho než umřel. Je moc hezký." řekne Kasumi a zblízka se na něj podívá. "Je tam něco vyryto." řekne když si toho všimne. "Milovat, znamená žít. Hmm, to je hezký." řekne Kasumi a odvrátí pohled od prstenu na Nejiho. "Děje se něco?" zarazí se Neji
když se na něj dívá moc dlouho. "Ne, to nic." usměje se po chvíli.

"Asi půjdu za Sasukem." už chce vstát ale Neji ji chytí za ruku. Ona se zarazí a zčervenají jí tváře. "N-Neji?" dostane ze sebe překvapením. "Děkuju." řekne a ruku jí pustí. Ona se od něj otočí a tesně před dveřma se usměje.

Naruto pořád v Rámenu. "Dejte mi ještě porci prosím." usměje se na kuchaře a vedle něho stojí komín misek od rámenu. V tu chvíli se k němu někdo ze zadu připlíží. "Nazdar Naruto!!" Naruto úlekem
vyskočí a málem se udusí rámenem. Otočí se a koho to nevidí. "Zvrhlý poustevníku! Kolikrát jsem ti říkal abys mě tak neoslovoval!" rozčílí se Jyraiya. "Když už tak Jiraiya-sama. Pff to tak." zkříží ruce Naruto. "A kde jste byl ta dlouho?! No znáš to, putoval jsem a oběvoval jsem krásy místních vesnic. Jo jasně, takže pajzly a lehký holky." řekne si sám pro sebe potichu Naruto. "No a co tvůj trénink. No víte...Teď jsem splnil jednu náročnou misi. A co že jste se tak najednou vrátil?" zvědavě se vyptává Naruto. "Jsem tu kvůli Hokagemu." odpoví Jiraiya. "Kvůli Hokagemu? Ano, prý má pro mě důležitý úkol." řekne Jiraiya a podívá se důležitě na Naruta.

"Ahoj paciente." pozdraví s úsměvem Kasumi Sasukeho. "Ale, co ty tady. Přišla jsem tě navštívit." řekne a sedne si k němu na postel. "Už je ti líp? Ale jo, už to ani nebolí." vrátí jí úsměv. "Sasuke? No? Nezlob se prosim tě na Sakuru." prosí ho. "Já se o tom nechci bavit." naštvaně se od ní otočí. "Ale ona to nemyslela zle. Vlastně mi prokázala laskavost. Jsem ráda že jsem ti to mohla říct sama. Nechápu proč máš na ni takovej vztek. Nic tak strašnýho neudělala." přimlouvala se za kamarádku. "Slib mi, že se jí půjdeš omluvit. Ale já...Slib mi to! Prosím. No...tak dobře." nakonec svolí. "Tak jo, já teď půjdu za ní. Tak se zatim měj." usmála se a zamávala mu. On udělal to samí.

"Lorde Hokage, tak jsem tu." poslušně se ohlásí Jiraiya. "Výborně. Jiraiyo! Za pár dní odjíždím na důležitou schůzku. Nebudu ti říkat kvůli čemu. Ale potřebuju za sebe náhradu. Pane? A už někoho máte? O někom bych věděl a od tebe potřebuju abys ji našel. Ji?" zbystří Jiraiya. "Ano! Jedná se o..."

Pokračování příště.

Moje koláže

30. října 2009 v 19:38 | Misty |  Různé obrázky

Kawaiiii :D

30. října 2009 v 19:36 | Misty |  Různé obrázky

Kakashi simpsonovi

30. října 2009 v 19:35 | Misty |  Různé obrázky

Sexy Kakashi

30. října 2009 v 19:34 | Misty |  Různé obrázky
Vrrrr :D

Sakura má Sharingan

30. října 2009 v 19:33 | Misty |  Různé obrázky
Ale sluší jí :D

Sasuke simpsonovi

30. října 2009 v 19:33 | Misty |  Různé obrázky

Sakura simpsonovi

30. října 2009 v 19:32 | Misty |  Různé obrázky

Naruto simpsonovi

30. října 2009 v 19:31 | Misty |  Různé obrázky

Další simpsni :D

30. října 2009 v 19:30 | Misty |  Různé obrázky
xD ta Maggie jako Gaara

Naruto simpsonovi :D

30. října 2009 v 19:25 | Misty |  Různé obrázky
xD hustý

Omg

29. října 2009 v 18:13 | Misty |  Různé obrázky
OMG to je odporný

Nová naděje 21.díl

29. října 2009 v 15:13 | Misty |  Nová naděje

Jsi opravdu Uchiha?


"Ukaž, zavážu ti to." nabídla se Kasumi. "To je dobrý." řekl Neji ale vyjekl bolestí. "No to vidím. Kdy už odsud půjdeme." otravoval Akimiru. "Až mu tu ránu zavážu!" okřikla ho Kasumi, protože to nebylo poprvé co se ptal. "Au!" zařval bolestí Neji když šátek pevně utáhla. "Víš..víš že už dvakrát si mi zachránila život?!" řekl jí Neji. "Fakt? No vidíš, já to ani nepočítám." usmála se na něj Kasumi.
"Jednou tam v lese a pak před Shikokem." řekl a chytil ji za ruku kterou ho ošetřovala. Zarazila se. "Hodně ti dlužim. Nebuď blázen, ty bys na mém místě udělal to samé." zasmála se a pokračovala v ošetřování. "Já vím, ale na to že mě vůbec neznáš.." znovu se zarazila, možná proto že už ho ošetřila, možná kvůli tomu co řekl. "Svůj obrázek o tobě jsem si už dávno udělala." řekla a vstala. "Mám se bát?" zasmál se. "Buď v klidu. Myslim že za tu dobu co se známe...prostě jsi fajn kluk." Neji vstal a byl s touhle odpovědí spokojen.
"Měli bysme jít, aby o nás neměli obavy." navrhla Kasumi. "Dobře." za tu dobu co porazili Shikoka, do Mlžné dorazili ninjové z Listové, aby ho odvedli. Mezitím zbytek skupinky už byl na cestě do Mlžné. "Nechceš nést Sakuro? Ne! Ale vypadáš že to potřebuješ. Ne!" Naruto se chtěl nějak ospravedlnit, ale Sakura na něj byla pořád naštvaná. "Kdy už se na mě přestaneš zlobit." dělal psí oči Naruto. "Nikdy!" řekla rázně a přidala na kroku aby od něj byla pryč. "Co je asi s Kasumi." pomyslel si Sasuke.
"Děláš si o ni starosti?" zeptala se Sakura, která se za nim připlížila potichu jak myška. Sasuke se úlekem otočil. "Proč myslíš. Vím...vím o tobě a o ní. C-co?" zarazil se a zastavil. Sakura se k němu přiblížila aby nemusela mluvit nahlas. "Vím, že je tvá sestra." Sasuke se na ni podíval. "Jak ses o tom dozvěděla?! Zjistila jsem to, když u mě spala. Na jejích šatech jsem našla znak tvého klanu.

Ona...ona nosí na zádech znak Uchiha klanu?" řekl a přitom se díval přes Sakuru jako by byla neviditelná. Pak se na ní znovu podíval, ale pohledem jako by se mu hnusila. "Proč si mi nic neřekla. Sasuke já...Ne!" zařval až se všichni otočili. "Měl jsem na to právo! Nebylo správné abych ti to řekla já!" nezvykle na něj zakřičela. "Bylo na ní, aby ti to řekla. Má pravdu Sasuke." přišel k nim Kakashi. "Vy jste o tom taky věděl?! Ano. Dozvěděl jsem se to jako první. Hokage mě o tom informoval.
"Všichni jste mi lhali! Bylo to pro tvé dobro!" dala si ruku na hruď Sakura. "Co vy víte...co je pro mě dobré." řekl a s znechuceným pohledem šel pryč.

"Řekni mi...kdo vlastně jsi?" zeptal se Neji. Už byli dávno pryč z Mlžné. "Jak to myslíš, znáš mě přeci." podivila se. "Znám jen tvé jméno, ale tam ve vesnici, jsi řekla Shikoku.." nedokončil větu jako by ztratil řeč. Kasumi sklonila hlavu. "Ano! Mé jméno je Kasumi Uchiha. Jsem Sasukeho sestra." oba se chvíli odmlčeli. Pak promluvil Neji. "Víš..bude to znít divně, ale nejsi mu moc podobná. Tvé vlasy, tvé oči. Mají jinou barvu. Já vím, každý vždycky říkal že lžu o svém původu. Ale testy prokázali, že jsem opravdu dcerou Uchiha Mikoto a Uchiha Fugaku." řekla mu. "A co teda to, že máš blonďaté vlasy a modré oči?" vyptával se pořád. "Jsem po babičce. I ona má blonďaté vlasy a modré oči. Moje matka byla spíše po otci, ale já jsem zdědila geny po babičce." usmála se. "Tak teď už se to vysvětluje. Děkuju že jsi mi řekla něco o tvé rodině." poděkoval jí Neji. "To nic nebylo, ráda jsem si zavspomínala." řekla ale pak zesmutněla. Neji se jí na nic neptal, protože znal důvod.
"Není to Sasuke?" řekl Neji když se podíval do dálky. Kasumi hnedka zvedla hlavu. Úsměv se jí do široka otevřel a oči rozzářili. "Sasuke!" mávala na něj. "Huh? Kasumi? Kasumi!" vztek z něj v tu chvíli hned spadl. Kasumi běžela co jí nohy stačili aby mohla obejmout svého bratra. Skočila mu kolem krku a nechtěla se pustit jak byla ráda že ho vidí. Když se pustila, řekl jí: "Jsem moc rád že ti nic není. Nemusel ses bát, měla jsem toho nejlepšího zachránce." řekla a podívala se na Nejiho. Sasuke k němu přišel a řekl mu: "Děkuju, děkuju že si jí zachránil. V pohodě." řekl Neji a podal mu ruku. Sasuke se chvíli zasekl a podíval se na nabízenou ruku, ale pak přijal. Kasumi se jen spokojeně usmívala a dívala se na ty dva.


Pokračování příště.

Byla nuda :D

27. října 2009 v 18:25 | Misty |  Různé obrázky
http://i34.tinypic.com/2zznejm.jpg

http://i38.tinypic.com/33wl6kx.jpg

http://i33.tinypic.com/1jw1nl.jpg
Líbí??:D xD

Nová naděje 20.díl

26. října 2009 v 19:49 | Misty |  Nová naděje

Kasumi ukazuje svou sílu.


"Kdo jste! A co po nás chcete?!" z křikem se ptala Kasumi. "Chci jen toho kluka. Dej mi ho, než si ublížíš. Nikdy!" řekla Kasumi a schovala Akimiru za svoje záda. "Já vím kdo ty jsi." řekl Neji. "Vážně?! Znáš mě?! Jsi Shikoku, že jo!" Shikoku se usmál a promnul si bradu. "Odkud mě znáš. To ty! To ty jsi byl přítel mého otce a pak jsi ho zradil! Sprostě si ho využil a on je teď kuli tobě mrtvý!" rozčílil se Neji a zaťal pěsti. "Ty jsi Neji Hyuuga, mám pravdu? Co na tom záleží..když tě teď ZABIJŮŮŮ!!!" zvolal a rozeběhl se proti Shikoku. Ten se jen zlostně usmál. Popadl útočícího Nejiho za předloktí a mrsknul sním o zem. "Neji!" vykřikla Kasumi. Neji se dokutálel až k ní a sekavým pohybem se snažil zvednout. "Jsi v pořádku?"
ptala se a pomáhala mu na nohy. Ale Neji ji neregistroval, měl oči plné hněvu. "Na mě jsi krátký. Jsi v tom sám, Neji. Tak to teda není!" řekla Kasumi a udělala krok vpřed. "Co to děláš." divil se Neji.
"Nenechám tě v tom. Jak je vidět, i ty jsi na něj krátký." Shikoku se rozčílil. "Už vás parchantů mám dost! Buď mi hned vydáte toho kluka, nebo vás zabiju! Tak to mě rači zab, protože jeho nedostaneš." řekla plně rozhodnutá Kasumi. "A mě taky! Já jsem na tebe možná krátký, ale když jsem dva.." řekl a otočil se na Kasumi, ona udělala to samé. "Jak roztomilé. Nikdy jsem nechápal spojení přátel a asi nikdy nepochopím." vysmál se jim Shikoku. Pak si vytáhl ze zadu dvě obrovské zbraně tak ostré, že by rozsekly balvan.
Z křikem se rozeběhl proti nim. "Ať se děje co se děje, zůstaň na místě." řekl Neji dívajíc se pořád před sebe. Pak svůj pohled odvrátil ke Kasumi a řekl: "Věříš mi?!" Kasumi chvíli váhala a podívala se na dvě šílené zbraně co proti nim mířil Shikoku, pak se zpátky otočila na Nejiho a řekla: "Věřím. Akimiru, schovej se! Tohle nebude nic pro děti." řekla mu Kasumi a udělala bojovou pózu. Akimiru se schoval za sloup pouličního světla a v očích měl strach. "Ještě se nehýbej!" křičel Neji a Kasumi zůstava stát. Shikoku se pořád rychleji přibližoval a čepele jeho zbraní projeli vzduchem. "Neji!
http://i37.tinypic.com/2808gon.jpg
Ještě ne! Ale..Ještě ne! TÉÉÉĎ!" zvolal a oba se těsně vyhli ostřím mečů. Uskočili každý na protější stranu a tím obklíčili Shikoka. "Myslíte že tím jste na mě vyzráli?! JÁ SI S DĚTMA NEHRAJU!!!" zařval a namířil si to proti Nejimu. "Byakugan!" použil svou kekkei genkai. "Co teď." pomyslela si Kasumi a stále se dívala na Shikoka který se rozhodl nejdřív zabít Nejiho. "Hakke Rokujuyon Shou (64 úderů)."
Neji neváhal ani minutu o použil svoji techniku. Podařilo se mu zasáhnout Shikoku, ale ten Nejimu poté zranil ruku čepelí. "Áááááh!" svalil se na kolena v bolesti. "Tak už něco udělej." pomyslela si Kasumi a s hrůzou v očích se dívala na křičícího Nejiho, kterému krvácelo rameno. Držel se za něj pevně, aby zabránil vykrvácení. "Tak už sakra NĚCO UDĚLEJ!!" začala řvát. "Sharingan!" rozeběhla se za Shikokem. Zadla zuby a v očích měla stejný pohled, jako předtím Sasuke když ji unesli. "Katon: Housenka no Jutsu (oheň: plivání ohně). Co?" otočil se Shikoku a vytřeštil oči. Proti němu se valil obrovský plamen. "Techniky ohně? To přeci umí jen členové Uchiha klanu." řekl si Neji. "NÉÉÉÉÉ!!" křičel Shikoku když ho pohltil plamen. "Pane bože, ta síla." vytřeštil oči Neji. Kasumi přikročila k Shikokovi. "Co si zač!" ptal se se strachem v hlase. Kasumi zvedla jeden z jeho mečů a namířila mu ho ke krku. "Jsem Kasumi Uchiha, zapamatuj si to jméno. Bude poslední které uslyšíš." zvedla smrtící zbraň a rychlím máchnutím sní hýbla.
Ale zastavila se těsně u jeho hrdla. "Co je! Nemáš ani odvahu zabít mě?!" posmíval se jí Shikoku. "Já nemám právo, vzít ti život." pak se podívala na Nejiho, který se stěží vzpamatovával z toho co před chvílí řekla a to své celé jméno.
"Neji?!" Neji se zvedl a přišel k ní. Kasumi mu nabídla zbraň, aby vykonal co vykonat má. Opatrně se dotkl rukojeti a s odporem se podíval na Shikoka. Zvedl zbraň stejně jako před chvíli Kasumi, ale pak ji rychlím máchnutím zabodl do země. Kleknul si k Shikoku a řekl mu. "Nebudu jako ty. Nejsem vrah." řekl a odešel od něj. Kasumi ho následovala. Shikoku se naštval. "Ty parchante!" zařval a zvedl meč. Málem by Nejiho zabil, ale Kasumi reagovala rychle. Kunaiem ho bodla do břicha. Shikoku se svalil na zem, ale nezemřel, nebodla ho do orgánu. Moc dobře věděla co dělá, chtěla aby za všechno co udělal zaplatil, ale né životem. "Už nikdy, neohrožuj mé přátele." řekla a odvrátila od něj pohled.

Pokračování příště.

Překládek :D

26. října 2009 v 17:13 | Misty |  Různé obrázky
http://i37.tinypic.com/155p30i.jpg
xDDD

Nová naděje 19.díl

25. října 2009 v 19:23 | Misty |  Nová naděje

Utíkej, co ti nohy stačí!


"Sasuke, Sakuro! Jste v pořádku?" ptá se Naruto, co právě přiběhl i s ostatními. "Vypadáme na to?" odbyde ho Sasuke. "Eugh, Sakuro? Jo? Proč ležíš na Sasukem?" zeptá se nevěřícně Kakashi. Sakura z bolestí v krku zvedne hlavu a zvedne jedno obočí. "Zahřívám ho aby mu nebyla zima, co byste tak řekl!!" seřve ho. "No dobře, musíme vás nějak oddělit, chtělo by to gumový pytel něbo něco dřevěného." navrhne Kakashi. "Já mám gumové rukavice." řekne Gai. Všichni se na něj podivně kouknou, jako že proč sebou nosí gumové rukavice. "No co? Dejte mi je sem." řekne Naruto a nasadí si je na ruce. Sáhne Sakuře na záda a obrátí ji. Elektřina už docela vyprchala, ale pořád přes jejich těla přejíždí. "Naruto, musíš se jí dotknout abysme ji mohli zabalit do deky." řekne Lee. "Eh, jasně." zrudne. Pak ho napadne velmi darebácká myšlenka. Zazubí se a udělá lišácký obličej. "Čemu se tak křeníš?"
nechápe Sakura. Naruto jen pomalu přejíždí rukama po jejím hrudníku a zastaví se těsně nad prsama. "To neuděláš!" rozzuří se Sakura. "Naruto, přestaň blbnout." okřikne ho Kakashi. Ale Naruto jako by jejich věty vypouštěl ven druhým uchem. "Dneska je můj šťastný den." řekne a zasměje se. "Máš štěstí že se nemůžu hýbat, jinak bych ti rozbila ksicht!!" křičí Sakura. "Teda, ty máš štěstí." skoro se rozpláče Lee. Stačil by kousíček a Narutovi by se splnilo jeho velké přání, ale v tu chvíli se svalí na záda. Sasuke mu dal pěstí. "Ale já už se hýbat můžu." řekne a pomalu vstane. Naruto leží zkolený na zemi. Kdyby nestrkal ruce kam nemá, tohle by se nestalo.
http://i34.tinypic.com/28v644m.jpg
"Už to trvá nějak dlouho, kde je Neji." dělá si starosti Kasumi. "Řekl bych, že vzal roha." řekne Akimiru. "Mlč, tohle by Neji neudělal. Měla pravdu. Neji už se dávno dostal do domu a obezřetně postupoval dál chodbou. Pak se zastavil a schoval se za jednu stěnu co vybočovala z chodby. Z druhé strany šli totiž dva strážní, co měli obhlídku. "Jo to jsem si taky myslel, a tak jsem jí řekl..." zmizeli ve tmě úzké chodby a Neji vykoukl ven, jestli už je čistý vzduch. Postupoval dál, až narazil na dveře u kterých spal jeden chlapík. Seděl na židli a v koutku úst měl skoro dohořelou cigaretu. "Sakra! Přes toho jen tak neprojdu." řekl si potichu a vymýšlel, jak se tam dostat. "Jestli to tu hlídá, pak uvnitř musí být Kasumi." potichu se k němu přiblížil a rukojetí kunaie ho praštil do hlavy. Chlápek se svalil na zem.
Bylo by nápadné kdyby tu tak ležel a někdo by prošel okolo. Neji ho odtáhl stranou. Vzal mu klíče a odemkl dveře. "Huh?" zvedla se Kasumi a Akimiru. Kasumi se schovala za dveře, aby narušitele mohla rychle zneškodnit. Dveře se pomalu otevírali a tím byla Kasumi i Akimiru nervóznější. "Háá!!" zakřičela když se otevřeli. "P-počkej! To jsem já." řekl vyděšený Neji a držel ruce před sebou aby se bránil. "Polekal si mě." řekla. "Promiň, nechtěl jsem sem tak vpad..." ale než to dořekl to už ho Kasumi objala celá šťastná. "Nechte si to na hotel." řekl otráveně Akimiru. "Klidni se prcku." okřikla ho Kasumi a strčila ho prstem do nosu. "Au!" zlobil se. "Rači bysme měli jít, někdo by si mohl všimnout že strážný není na svém místě." navrhl Neji a oba souhlasili. Opatrně vyšli ze sklepa. Neji je vedl k východu, ale v tu chvíli někdo zařval. "Hej vy tam! Stůjte!" byl to jeden ze strážných co měl hlídku.
"Co budeme dělat." zeptal se vylekaně Akimiru. Hlas se mu třásl strachem. "Co bys řekl prcku. Utíkááááát." zvolala Kasumi a všichni vzali nohy na ramena.
Vyběhli z domu. Kličkovali mezi lidmi co nakupovali na jarmarku. To se koná každoročně v každé vesnici. "Rychle, jsou za náma!" zvolal Neji. "Áááh, já už nemůžu." řekl unavený Akimiru. Byl pořád zesláblí z toho sklepa. Neji ho vzal do náruče a utíkal společně z Kasumi. "Za nima!" křičeli ninjové co je pronásledovali. Už se zdálo že se z toho dostanou, protože konec vesnice byl před nima, ale v tu chvíli se před nima objevil chlap v černém plášti. "Konečná, dětičky."

Pokračování příště.

Lol :D

25. října 2009 v 18:33 | Misty |  Různé obrázky
http://i34.tinypic.com/xgees5.jpg
xD

Hidan

25. října 2009 v 16:10 | Misty |  Akatsuki

http://olys.webgarden.cz/image/7174933Hidan

Zajímavosti-narozdíl od ostatních členu akatsuki nema jejich vudce v lásce a vubec ho nerezpektuje.
hidan patří JASHINOVU NABOŽENSTVÍ.jako součast naboženství nosí na krku přívesek ve tvaru obráceního trouhůelníku v kruchu.před každým boji se modlí k přívěsku.vipada to hidan je nesmrtelný protože byl nekolikrát smrtelně zranen ale vždycky se stoho dostal.př.když mu usekli hlavu tak pořád mohl mluvit
sam o sobe tvrdý že je nejpomalejší člen akatsuki
prsten-hidanuv prsten má znak Santai

Kakuzu

25. října 2009 v 16:08 | Misty |  Akatsuki

http://images.absoluteanime.com/naruto/kakuzu.jpgKakuzu

Kakuzu je členem organizace akatsuki
vesnice-vesnice ukrýta ve vodapadu která ho hleda
společník-hidan,kakuzu nesnaší když je znikym ve dvojici protože když se naštve tak zabije hned toho člověka kterej je zrovna na blízku a proto zabil nekolik svýh pantneru a proto k němu dali hidana protože ten je nesmrtelní.I když se ty dva nesnašejí protože třeba hidan zdlouhave bojuje a kakuzu zas bojuje pro peníze tak tvoří skvělí team
osobnost-kakuzu je chamtivý jednotlivec který hodnotí věci podle toho jekou maj cenů.navdori tomu že je chamtivý je mnohem obezřetnejší naž hidan občas mu při boji připomína a by se mel víc na pozoru
smrt-kakuzu zemřel při souboji z kakashim,choujim a narutem když hidan moměntalně nemohl bojovat.