Nová naděje 4. díl

30. září 2009 v 19:28 | Misty |  Nová naděje

Tajné tajemství už není tajemstvím


Jakmile Kakashi dokončil větu, zavládlo hrobové ticho. Ani jeden se na nic nezmohl. Pak ale Sakura udělala asi tu nejchytřejší věc jakou v tu chvíli mohla udělat. "No..tak když už je to tak, potom vítej mezi námi." a podala Kasumi ruku. "Jéé děkuju." usmála se Kasumi. Pak se obrátila na Sasukeho a chtěla se snim taky seznámit ale Sasuke jako by strnul. Něco na té holce viděl, něco, co mu bylo povědomé. "Ty oči, tak strašně se jí podobá. Jak je to ale možné. To nemůže být ona. Itachi by nebyl tak hloupý aby nechal naživu jedinou dceru šéfa klanu Uchiha. Kasumi nežije, smiř se stim Sasuke!" pomyslel si se smutkem v očích. "Tak Sasuke, podáš Kasumi ruku?" se smíchem pronesl Kakashi. "Já-já, no jasně." nevěděl co má dělat Sasuke, protože Kasumi mu až moc připomínala jeho sestru, dokonce ani přes stejné jméno by ho nenapadlo že by to mohla být ona. "A já jsem Naruto." pousmál se a pozdravil ji. "Tebe už znám, řekl si že jsem Kakashiho holka." mrzutě poznamenala Kasumi a Sasuke se Sakurou jen mírně vyprskli smíchy. "No..moc často se nestává aby se Kakashi sensei procházel po vesnici s holkou. "Ale že by tě napadlo tohle?!" ušklíbla se Kasumi, jako by dala najevo že Kakashi vážně není typ kluků co se jí líbí.
"Mám hlad, celý den jsem nejedla, kde tu máte nějakou restauraci." s vtipem v hlase řekla Kasumi. "Vezmu tě do nejlepší restaurace ve vesnici!" hrdě odpověděl Naruto. "Vážně ji nechceš vzít do Rámenu že ne?!" poznamenal Kakashi. "A co je na něm špatného?" bránil svou nejoblíbenější restauraci Naruto. "Vždyť je to bufet. Když je tu Kasumi první den, mohli bysme ji vzít do lepšího podniku. No jasně." otráveně a uraženě se otočil Naruto zády a něco si mumlal.

Po chvíli už seděli v oblíbené restauraci kam chodí všichni chuuninové a jouninové. "To je fakt pěkná restaurace." usmála se Kasumi a přitom si prohlížela starodávné malby a koberce na stěnách. "Je to má nejoblíbenější." řekl Kakashi. Když k nim přišla servírka, všichni jí rychlim tempem říkali, co si dají až skoro nestíhala zapisovat objednávky. Po chvíli jim přinesla jídlo a všichni se do toho hladově pustili. Naruto dělala, jako že mu to nijak nechutná, že by šel rači do Rámenu, ale v duchu si jídlo opravdu pochvaloval. Dlouhé a stresující ticho prolomila Sakura z otázkou, která málem zapříčinila zaskočení jídla které jedl Kakashi. "Tak Kasumi, a ty jsi z téhle vesnice? Nikdy jsem tě tu neviděla." jak bylo jasné Kakashi se málem udusil rýží co si nabral. "Sakuro, nezatěžuj ji zbytečnými otázkami.
A co je na té otázce zbytečné, dyť je to úplně normální otázka." zvedla jedno obočí Sakura. Kakashi to nějak musel zamluvit, protože dávno přišel na to, kdo vlastně Kasumi je. "Teď nás omluvte, musím si promluvit s Kasumi." rázně řekl Kakashi a udělal gesto, jako aby se Kasumi zvedla. Když si byl jistý že je nikdo nemůže slyšet, všechno Kasumi řekl, aby se náhodou časem nestala ta nepříjemná věc s provalením pravdy.
"Co se děje, ještě jsem nedojedla. Kasumi musim se tě na něco zeptat. Možná to bude znít divně, ale znám pravdu. Vím kdo jsi." podíval se na tu ubohou dívku Kakashi. "O čem to mluvíte?" nechápavě se zarazila Kasumi. "Mluvím o tom, že vím, že jsi z klanu Uchiha." všechno to vyklopil Kakashi a Kasumi se nezmohla na jediné slovo.

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám ta povídka?

Ano 65.4% (68)
Ne 34.6% (36)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama