Nová naděje 3. díl

29. září 2009 v 16:06 | Misty |  Nová naděje

Nový člen do teamu!


"Nechápu lorde Hokage, chcete tím říct, že do mého teamu přibyde nový člen? Ano, přesně tak. A kdo je ta dívka?" zeptal se Kakashi a Hokage ukázal ke dveřím, jako aby ji pustili dál. Kasumi vešla a zděsila se, stejně tak i Kakashi. "Cože ty??" zděsil se Kakashi. "Co tu děláte?!" překvapeně vyjekla Kasumi. "No, hádám že vy dva se už znáte. Ano, tahle drzá holka do mě vrazila a ani se neomluvila! Cože?! To vy ste vrazil do mě!" jak se tam tak hádali, lord Hokage na ně jen nevěřícně civěl. "Tak to by stačilo! Kasumi, tohle je odteď tvůj sensei." řekl Hokage a Kasumi málem šlehlo. "To si děláte srandu? A proč zrovna tehle, nemůžu mít jiného když už nějakého musím mít?! Ne, protože Kakashi má studenty na stejné úrovni jako si ty.
Pff, no tak dobře." souhlasila nakonec Kasumi s výrazem utrápeného štěňátka kterému někdo schoval hračku. "Jsem rád za tvé moudré rozhodnutí. Tak a teď jdi Kakashi a představ Kasumi jejím novým přátelům." řekl Hokage, ale ještě než Kakashi odešel, zeptal se potichu aby to Kasumi neslyšela: "Lorde Hokage, ta holka mi příjde povědomá, sice podoby není skoro ani za mák, ale prostě vypadá trošku jako sestra Sasukeho. Ale ta to asi nebude, vždyť před 6 lety zemřela, že ano?!" pousmál se Kakashi ale lord Hokage dal na jevo že to stou smrtí není tak úplně pravda. Kakashi vyvalil oči a když odcházel mumlal ještě slova: "Co, počkat, takže ona to je jeho.." ale pak už byli pryč.

Cestou od lorda Hokage, Kakashi a Kasumi potkali Naruta. "Naruto! Jéé, dobrej Kakashi sensei. Kdo je ta holka? Ta je vaše? Heheh" tupě se zeptal Naruto. Kasumi jen udělala ksicht jako co to za debilní otázku mělo být. "Ne Naruto, není." povzdechl si Kakashi jak jenom mohl Naruto něco takového vypustit z pusy. "Naruto kde je Sakura a Sasuke." když řekl jméno Sasuke, Kasumi se lekla. "Sasuke? On řekl Sasuke?..To nemůže být můj bratr, ten je přeci mrtvý." povzdechla si Kasumi nad ztracenou špetkou naděje. "Já nevim Kakashi sensei. Sasuke říkal že jde domů a Sakura nevim kam šla. Hmm, tak je jdi sehnat mám pro vás novinu. Mmm, tak jo." nevěřícně se podíval Naruto na Kakashiho a na Kasumi. O malou chvíli už byli všichni tři schromážděni a tak k nim přišel Kakashi a za nim se loudala Kasumi. "Tak prý pro nás máte nějakou novinu, Kakashi sensei." řekla zvědavě Sakura. "Ano to mám Sakuro. Tak bando, tohle je Kasumi." Kasumi se vynořila za zády Kakashiho a všichni na ni divně koukali. "No..a v čem je háček." nemotorně se zeptal Naruto. "Tady Kasumi je totiž nová členka teamu 7." řekl s klidem Kakashi a Kasumi se jen zazubila.

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám ta povídka?

Ano 65.4% (68)
Ne 34.6% (36)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama