Nová naděje 2. díl

28. září 2009 v 19:34 | Misty |  Nová naděje

Pravda někdy bolí


"Proč si se vlastně vrátila Kasumi?" zeptá se lord Hokage. "Víte, celou tu dobu jsem bydlela u babičky a dědečka. Když jsem se vrátila z nákupu, babička mi pověděla tu nejhorší zprávu v mém životě. Hmm, pověděla ti o tom co se stalo tvé rodině a klanu? Ano. Něvěřila bych že můj bratr...Sasuke." nedořekla větu a rozplakala se. "Počkej, tvoji rodinu ale nezabil Sasuke, kdo ti to řekl? O-o čem to mluvíte lorde Hokage. Přišel dopis ve kterém bylo, že celou rodinu i klan zabil Sasuke." něvěřila svým uším Kasumi. "Vážně si myslíš že tak malý chlapec jako byl tehdy Sasuke, by dokázal něco takového? Já, já nevím. Byla jsem zmatená a rozčílená." popotáhla Kasumi. "Chceš opravdu vědět, kdo zabil tvé rodiče? Lorde Hokage, chci vědět jen to, kdo zabil mou matku! Hmm, nedivím se, že se zajímáš jen o svou matku. Měli jste opravdu skvělí vztah. Kasumi, řekni mi jedno, když ti povím jméno vraha tvé matky, budeš se chtít pomstít?!" zeptal se lord Hokage a přitom se moudře podíval na Kasumi. Ta zvedla hlavu a řekla: "A vy byste nechtěl pomstít osobu vám tak blízkou?! Hmm, víš pomsta tě šťastnou neudělá. Nezbyde ti v životě nic, jen místo na pomstu a až ji dokonáš, co bude pak, nezbyde ti v životě nic, protože si celý život zasvětila jen pomstě. Něco ti poradím, drž ten hněv v sobě a až jednou příjde příležitost, ten hněv vypusť, ani nevíš jaké věci dokážeš." řekl Hokáge a přišel ke Kasumi, chytl ji za rameno a do ruky jí dal čelenku se znakem listové. "Tohle myslím budeš potřebovat. Teď tě přiřadíme do nějaké skupiny. Snad tě přijmou." dořekl Hokage a potom pošeptal nějakému ninjovi: "Zavolejte mi Kakashiho."Ninja poslechl a vypařil se.
Zatím team 7 plnil zase jednu "důležitou misy". "Ááá Kakashi sensei proč pořád děláme tyhle hloupé mise?!" stěžuje si Naruto. "Protože to máme za úkol. Já vím ale tohle? Dyť my jenom uklízíme odpadky." zvedl se žaludek Narutovi. "Naruto nestěžuj si pořád! Mise jako mise, jednou určitě budeme plnit zajímavější." podotkla Sakura.
V tu chvíli se tam objevil ninja kterého poslal lord Hokage pro Kakashiho.
"Co tu děláš Yoruchiru?" překvapeně se zeptal Kakashi. "Mám tě přivést k lordu Hokage. Copak nějaký problém? Ani ne, spíš chce stebou mluvit kuli.." nedokončil větu a podíval se na Naruta a spol. "Kuli čemu? To ti poví až on. Tak pojď." řekne Yoruchiru. "Dobře bando, tak pro dnešek končíme." dořekl Kakashi a zmizel. Všichni se na sebe jen podívali a pak řekl Sasuke: "No, tak já jdu domů." Sakura hned zareagovala a lísala se. "A nemohla bych jít stebou Sasuke, mohli bysme třeba.." ale to už Sasuke odcházel. "Achjo." povzdechla si Sakura "No tak můžeme jít někam spolu." hned zareagoval Naruto. Sakura se jen na něj zaksichtila a odešla. Naruto se za ní smutně ohlédl a řekl: "Tak zase sám."
Mezitím už Kakashi dorazil k lordu Hokage. "Volal jste mě lorde? Ano Kakashi. Měl bych pro tebe úkol. Potřeboval bych, aby si do svého teamu vzal jednu dívku." řekl s pohledem moudrého starce a Kakashi se jen nestačil divit.

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám ta povídka?

Ano 65.4% (68)
Ne 34.6% (36)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama