Nová naděje 1. díl

28. září 2009 v 14:46 | Misty |  Nová naděje

Návrat ztracené dcery


Byl teplí letní podvečer a Sasuke s Narutem seděli v restauraci Rámen, čekajíc na Sakuru. "Kde se ta Sakura fláká, takhle na ni nic nezbyde." poznamenal Naruto z otráveným výrazem směrem k uličce odkud by měla Sakura vyjít. "Naruto neotravuj, až příjde tak příjde." odvětil Sasuke a taky se podíval do té samé uličky. Když tak čekali asi ještě 15 minut, konečně odtamtud vyběhla Sakura. Celá udejchaná se vrhla na sklenici s vodou a naráz ji vypila. "Co se ti proboha stalo, proč tak pospícháš?" zeptal se jí Naruto. "Protože za 10 minut máme sraz s Kakashim senseiem." odpověděla mu Sakura a rychle do sebe házela jídlo. "Cože?? A že by nám dal někdo vědět?!" lekl se Naruto a začal do sebe taky rychle házet jídlo. Sasuke na ně jenom zíral a pomalu si dával do pusy hranolku. V tu dobu kdy do sebe ládovali večeři, do vesnici zkryté v listí mířila tajemná dívka. Oblečení měla podobné jako Sakura jen černé, vlasy blonďaté a oči modré jako moře. Na zádech nesla batoh a poslouchala Ipod. Když došla k bráně, strážní se jí zeptali, proč jde právě do Konohy. Dívka si sundala sluchátka a klidným hlasem řekla: "Vracím se domů."
Mezitím Kakashi odcházel z knihkupectví, kde si prohlížel nové vydání jeho oblíbené knihy. Když si četl a nekoukal na cestu narazila do něj ona tajemná dívka.
"Áááu! Hrabe ti? Koukej na cestu?!" drze se rozčiluje dívka. "No pardon, ale to tys letěla jak splašená." pokárá jí Kakashi a pomůže jí na nohy. "A kam tak pospícháš? Musím za Hokage, vracím se zpátky do vesnice. Cože?! A kdo si? J-Já? No tak do toho vám nic není pane." řekne rázně a uteče pryč. Nechce aby každý věděl, že se vrátila členka rodiny Uchiha. Každý by ji měl za exota. Kakashi se za ní jen s údivem podívá a zakroutí hlavou. Mezitím opodál na mostě už čekají Naruto,Sakura a Sasuke a zase jsou nervózní z toho že jejich sensei jde pozdě. "Jako obvykle, Kakashi sensei tu není včas. Už mě to vážně nebaví, takhle na něj pořád čekat." stěžuje si Naruto. "Puff" náhle se objeví kouř a to znamená že Kakashi konečně dorazil. "Nazdar děcka, promiňte že jdu pozdě, ale zasekl jsem se na cestě života. Na to už vám neskočíme!" rozčílí se Naruto. " Joo! To říkáte pořád!" přidá se i Sakura. Jak se tam tak hádaj, tak konečně dorazí k Hokage ona dívka. "Hmm, tak tě zase konečně vidím, Kasumi." řekne třetí Hokage. "Dlouho jsem tu nebyla. 6 let, Kasumi, už je to 6 let.

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám ta povídka?

Ano 65.4% (68)
Ne 34.6% (36)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama