Září 2009

Nová naděje 4. díl

30. září 2009 v 19:28 | Misty |  Nová naděje

Tajné tajemství už není tajemstvím


Jakmile Kakashi dokončil větu, zavládlo hrobové ticho. Ani jeden se na nic nezmohl. Pak ale Sakura udělala asi tu nejchytřejší věc jakou v tu chvíli mohla udělat. "No..tak když už je to tak, potom vítej mezi námi." a podala Kasumi ruku. "Jéé děkuju." usmála se Kasumi. Pak se obrátila na Sasukeho a chtěla se snim taky seznámit ale Sasuke jako by strnul. Něco na té holce viděl, něco, co mu bylo povědomé. "Ty oči, tak strašně se jí podobá. Jak je to ale možné. To nemůže být ona. Itachi by nebyl tak hloupý aby nechal naživu jedinou dceru šéfa klanu Uchiha. Kasumi nežije, smiř se stim Sasuke!" pomyslel si se smutkem v očích. "Tak Sasuke, podáš Kasumi ruku?" se smíchem pronesl Kakashi. "Já-já, no jasně." nevěděl co má dělat Sasuke, protože Kasumi mu až moc připomínala jeho sestru, dokonce ani přes stejné jméno by ho nenapadlo že by to mohla být ona. "A já jsem Naruto." pousmál se a pozdravil ji. "Tebe už znám, řekl si že jsem Kakashiho holka." mrzutě poznamenala Kasumi a Sasuke se Sakurou jen mírně vyprskli smíchy. "No..moc často se nestává aby se Kakashi sensei procházel po vesnici s holkou. "Ale že by tě napadlo tohle?!" ušklíbla se Kasumi, jako by dala najevo že Kakashi vážně není typ kluků co se jí líbí.
"Mám hlad, celý den jsem nejedla, kde tu máte nějakou restauraci." s vtipem v hlase řekla Kasumi. "Vezmu tě do nejlepší restaurace ve vesnici!" hrdě odpověděl Naruto. "Vážně ji nechceš vzít do Rámenu že ne?!" poznamenal Kakashi. "A co je na něm špatného?" bránil svou nejoblíbenější restauraci Naruto. "Vždyť je to bufet. Když je tu Kasumi první den, mohli bysme ji vzít do lepšího podniku. No jasně." otráveně a uraženě se otočil Naruto zády a něco si mumlal.

Po chvíli už seděli v oblíbené restauraci kam chodí všichni chuuninové a jouninové. "To je fakt pěkná restaurace." usmála se Kasumi a přitom si prohlížela starodávné malby a koberce na stěnách. "Je to má nejoblíbenější." řekl Kakashi. Když k nim přišla servírka, všichni jí rychlim tempem říkali, co si dají až skoro nestíhala zapisovat objednávky. Po chvíli jim přinesla jídlo a všichni se do toho hladově pustili. Naruto dělala, jako že mu to nijak nechutná, že by šel rači do Rámenu, ale v duchu si jídlo opravdu pochvaloval. Dlouhé a stresující ticho prolomila Sakura z otázkou, která málem zapříčinila zaskočení jídla které jedl Kakashi. "Tak Kasumi, a ty jsi z téhle vesnice? Nikdy jsem tě tu neviděla." jak bylo jasné Kakashi se málem udusil rýží co si nabral. "Sakuro, nezatěžuj ji zbytečnými otázkami.
A co je na té otázce zbytečné, dyť je to úplně normální otázka." zvedla jedno obočí Sakura. Kakashi to nějak musel zamluvit, protože dávno přišel na to, kdo vlastně Kasumi je. "Teď nás omluvte, musím si promluvit s Kasumi." rázně řekl Kakashi a udělal gesto, jako aby se Kasumi zvedla. Když si byl jistý že je nikdo nemůže slyšet, všechno Kasumi řekl, aby se náhodou časem nestala ta nepříjemná věc s provalením pravdy.
"Co se děje, ještě jsem nedojedla. Kasumi musim se tě na něco zeptat. Možná to bude znít divně, ale znám pravdu. Vím kdo jsi." podíval se na tu ubohou dívku Kakashi. "O čem to mluvíte?" nechápavě se zarazila Kasumi. "Mluvím o tom, že vím, že jsi z klanu Uchiha." všechno to vyklopil Kakashi a Kasumi se nezmohla na jediné slovo.

Pokračování příště

Nová naděje 3. díl

29. září 2009 v 16:06 | Misty |  Nová naděje

Nový člen do teamu!


"Nechápu lorde Hokage, chcete tím říct, že do mého teamu přibyde nový člen? Ano, přesně tak. A kdo je ta dívka?" zeptal se Kakashi a Hokage ukázal ke dveřím, jako aby ji pustili dál. Kasumi vešla a zděsila se, stejně tak i Kakashi. "Cože ty??" zděsil se Kakashi. "Co tu děláte?!" překvapeně vyjekla Kasumi. "No, hádám že vy dva se už znáte. Ano, tahle drzá holka do mě vrazila a ani se neomluvila! Cože?! To vy ste vrazil do mě!" jak se tam tak hádali, lord Hokage na ně jen nevěřícně civěl. "Tak to by stačilo! Kasumi, tohle je odteď tvůj sensei." řekl Hokage a Kasumi málem šlehlo. "To si děláte srandu? A proč zrovna tehle, nemůžu mít jiného když už nějakého musím mít?! Ne, protože Kakashi má studenty na stejné úrovni jako si ty.
Pff, no tak dobře." souhlasila nakonec Kasumi s výrazem utrápeného štěňátka kterému někdo schoval hračku. "Jsem rád za tvé moudré rozhodnutí. Tak a teď jdi Kakashi a představ Kasumi jejím novým přátelům." řekl Hokage, ale ještě než Kakashi odešel, zeptal se potichu aby to Kasumi neslyšela: "Lorde Hokage, ta holka mi příjde povědomá, sice podoby není skoro ani za mák, ale prostě vypadá trošku jako sestra Sasukeho. Ale ta to asi nebude, vždyť před 6 lety zemřela, že ano?!" pousmál se Kakashi ale lord Hokage dal na jevo že to stou smrtí není tak úplně pravda. Kakashi vyvalil oči a když odcházel mumlal ještě slova: "Co, počkat, takže ona to je jeho.." ale pak už byli pryč.

Cestou od lorda Hokage, Kakashi a Kasumi potkali Naruta. "Naruto! Jéé, dobrej Kakashi sensei. Kdo je ta holka? Ta je vaše? Heheh" tupě se zeptal Naruto. Kasumi jen udělala ksicht jako co to za debilní otázku mělo být. "Ne Naruto, není." povzdechl si Kakashi jak jenom mohl Naruto něco takového vypustit z pusy. "Naruto kde je Sakura a Sasuke." když řekl jméno Sasuke, Kasumi se lekla. "Sasuke? On řekl Sasuke?..To nemůže být můj bratr, ten je přeci mrtvý." povzdechla si Kasumi nad ztracenou špetkou naděje. "Já nevim Kakashi sensei. Sasuke říkal že jde domů a Sakura nevim kam šla. Hmm, tak je jdi sehnat mám pro vás novinu. Mmm, tak jo." nevěřícně se podíval Naruto na Kakashiho a na Kasumi. O malou chvíli už byli všichni tři schromážděni a tak k nim přišel Kakashi a za nim se loudala Kasumi. "Tak prý pro nás máte nějakou novinu, Kakashi sensei." řekla zvědavě Sakura. "Ano to mám Sakuro. Tak bando, tohle je Kasumi." Kasumi se vynořila za zády Kakashiho a všichni na ni divně koukali. "No..a v čem je háček." nemotorně se zeptal Naruto. "Tady Kasumi je totiž nová členka teamu 7." řekl s klidem Kakashi a Kasumi se jen zazubila.

Pokračování příště

Nová naděje 2. díl

28. září 2009 v 19:34 | Misty |  Nová naděje

Pravda někdy bolí


"Proč si se vlastně vrátila Kasumi?" zeptá se lord Hokage. "Víte, celou tu dobu jsem bydlela u babičky a dědečka. Když jsem se vrátila z nákupu, babička mi pověděla tu nejhorší zprávu v mém životě. Hmm, pověděla ti o tom co se stalo tvé rodině a klanu? Ano. Něvěřila bych že můj bratr...Sasuke." nedořekla větu a rozplakala se. "Počkej, tvoji rodinu ale nezabil Sasuke, kdo ti to řekl? O-o čem to mluvíte lorde Hokage. Přišel dopis ve kterém bylo, že celou rodinu i klan zabil Sasuke." něvěřila svým uším Kasumi. "Vážně si myslíš že tak malý chlapec jako byl tehdy Sasuke, by dokázal něco takového? Já, já nevím. Byla jsem zmatená a rozčílená." popotáhla Kasumi. "Chceš opravdu vědět, kdo zabil tvé rodiče? Lorde Hokage, chci vědět jen to, kdo zabil mou matku! Hmm, nedivím se, že se zajímáš jen o svou matku. Měli jste opravdu skvělí vztah. Kasumi, řekni mi jedno, když ti povím jméno vraha tvé matky, budeš se chtít pomstít?!" zeptal se lord Hokage a přitom se moudře podíval na Kasumi. Ta zvedla hlavu a řekla: "A vy byste nechtěl pomstít osobu vám tak blízkou?! Hmm, víš pomsta tě šťastnou neudělá. Nezbyde ti v životě nic, jen místo na pomstu a až ji dokonáš, co bude pak, nezbyde ti v životě nic, protože si celý život zasvětila jen pomstě. Něco ti poradím, drž ten hněv v sobě a až jednou příjde příležitost, ten hněv vypusť, ani nevíš jaké věci dokážeš." řekl Hokáge a přišel ke Kasumi, chytl ji za rameno a do ruky jí dal čelenku se znakem listové. "Tohle myslím budeš potřebovat. Teď tě přiřadíme do nějaké skupiny. Snad tě přijmou." dořekl Hokage a potom pošeptal nějakému ninjovi: "Zavolejte mi Kakashiho."Ninja poslechl a vypařil se.
Zatím team 7 plnil zase jednu "důležitou misy". "Ááá Kakashi sensei proč pořád děláme tyhle hloupé mise?!" stěžuje si Naruto. "Protože to máme za úkol. Já vím ale tohle? Dyť my jenom uklízíme odpadky." zvedl se žaludek Narutovi. "Naruto nestěžuj si pořád! Mise jako mise, jednou určitě budeme plnit zajímavější." podotkla Sakura.
V tu chvíli se tam objevil ninja kterého poslal lord Hokage pro Kakashiho.
"Co tu děláš Yoruchiru?" překvapeně se zeptal Kakashi. "Mám tě přivést k lordu Hokage. Copak nějaký problém? Ani ne, spíš chce stebou mluvit kuli.." nedokončil větu a podíval se na Naruta a spol. "Kuli čemu? To ti poví až on. Tak pojď." řekne Yoruchiru. "Dobře bando, tak pro dnešek končíme." dořekl Kakashi a zmizel. Všichni se na sebe jen podívali a pak řekl Sasuke: "No, tak já jdu domů." Sakura hned zareagovala a lísala se. "A nemohla bych jít stebou Sasuke, mohli bysme třeba.." ale to už Sasuke odcházel. "Achjo." povzdechla si Sakura "No tak můžeme jít někam spolu." hned zareagoval Naruto. Sakura se jen na něj zaksichtila a odešla. Naruto se za ní smutně ohlédl a řekl: "Tak zase sám."
Mezitím už Kakashi dorazil k lordu Hokage. "Volal jste mě lorde? Ano Kakashi. Měl bych pro tebe úkol. Potřeboval bych, aby si do svého teamu vzal jednu dívku." řekl s pohledem moudrého starce a Kakashi se jen nestačil divit.

Pokračování příště

Nová naděje 1. díl

28. září 2009 v 14:46 | Misty |  Nová naděje

Návrat ztracené dcery


Byl teplí letní podvečer a Sasuke s Narutem seděli v restauraci Rámen, čekajíc na Sakuru. "Kde se ta Sakura fláká, takhle na ni nic nezbyde." poznamenal Naruto z otráveným výrazem směrem k uličce odkud by měla Sakura vyjít. "Naruto neotravuj, až příjde tak příjde." odvětil Sasuke a taky se podíval do té samé uličky. Když tak čekali asi ještě 15 minut, konečně odtamtud vyběhla Sakura. Celá udejchaná se vrhla na sklenici s vodou a naráz ji vypila. "Co se ti proboha stalo, proč tak pospícháš?" zeptal se jí Naruto. "Protože za 10 minut máme sraz s Kakashim senseiem." odpověděla mu Sakura a rychle do sebe házela jídlo. "Cože?? A že by nám dal někdo vědět?!" lekl se Naruto a začal do sebe taky rychle házet jídlo. Sasuke na ně jenom zíral a pomalu si dával do pusy hranolku. V tu dobu kdy do sebe ládovali večeři, do vesnici zkryté v listí mířila tajemná dívka. Oblečení měla podobné jako Sakura jen černé, vlasy blonďaté a oči modré jako moře. Na zádech nesla batoh a poslouchala Ipod. Když došla k bráně, strážní se jí zeptali, proč jde právě do Konohy. Dívka si sundala sluchátka a klidným hlasem řekla: "Vracím se domů."
Mezitím Kakashi odcházel z knihkupectví, kde si prohlížel nové vydání jeho oblíbené knihy. Když si četl a nekoukal na cestu narazila do něj ona tajemná dívka.
"Áááu! Hrabe ti? Koukej na cestu?!" drze se rozčiluje dívka. "No pardon, ale to tys letěla jak splašená." pokárá jí Kakashi a pomůže jí na nohy. "A kam tak pospícháš? Musím za Hokage, vracím se zpátky do vesnice. Cože?! A kdo si? J-Já? No tak do toho vám nic není pane." řekne rázně a uteče pryč. Nechce aby každý věděl, že se vrátila členka rodiny Uchiha. Každý by ji měl za exota. Kakashi se za ní jen s údivem podívá a zakroutí hlavou. Mezitím opodál na mostě už čekají Naruto,Sakura a Sasuke a zase jsou nervózní z toho že jejich sensei jde pozdě. "Jako obvykle, Kakashi sensei tu není včas. Už mě to vážně nebaví, takhle na něj pořád čekat." stěžuje si Naruto. "Puff" náhle se objeví kouř a to znamená že Kakashi konečně dorazil. "Nazdar děcka, promiňte že jdu pozdě, ale zasekl jsem se na cestě života. Na to už vám neskočíme!" rozčílí se Naruto. " Joo! To říkáte pořád!" přidá se i Sakura. Jak se tam tak hádaj, tak konečně dorazí k Hokage ona dívka. "Hmm, tak tě zase konečně vidím, Kasumi." řekne třetí Hokage. "Dlouho jsem tu nebyla. 6 let, Kasumi, už je to 6 let.

Pokračování příště

Problém Teamu 7 5. část

26. září 2009 v 16:34 | Misty a KlarusQa
Kakashi: "Tak a tady budete do té doby než neuslyším omluvy!"
Naruto: "Pche, co bych se já omlouval, nic jsem neprovedl to všechno Sasuke!"
Sasuke: "Sklapni blbečku, neměl ses do toho míchat!"
Sakura: "Přestaňte oba, takhle tu budeme ještě na silvestra."
"Tak co Sakuro, nechceš se nějak sblížit, teď když jsme tu zavření kuli panu Náfukovi?"
"Hrabe ti? Stebou bych nešla ani do kostela Naruto. A teď se odemně drž hezky dál!
"Au au jau."
"Sakra! Jestli se takhle pořád budou hádat, v životě se odsaď nedostanu" pomyslí si Sasuke.
"No dobře tak už přestaňte! Není přeci tak těžké na chvíli spolu vycházet ne?" řekne Sasuke ale přitom se ušklíbne na Naruta.

"Sasuke má naprostou pravdu, tak už přestaň blbnout Naruto. Umíš se snad chovat jako dospělí ne?..Asi ne." ušklíbne se Sakura ale pak dodá:
"Tak promiň Naruto, mír?"
"Tak dobře Sakuro, už se taky nechci hádat. Zvlášť s tebou. I tobě promiň...Sasuke."

Pokračování příště


Nová naděje Úvod

25. září 2009 v 18:26 | Misty |  Nová naděje

Úvodem


Jednou jsem měla zvláštní sen, byl o tom že do vesnice zkryté v listí přišla dívka. Tak dívka se jmenovala Kasumi. Na tom jméně není nic zvláštního, až na tom, že ona byla z rodu Uchiha. Asi před 6 lety, Kasumi vyhnal její otec, po tom co mu Itachi něco navykládal že Kasumi bude zkázou pro celý klan. Sasukemu řekli, že když byla Kasumi u potoka, tak do něj spadla a proud jí odnesl někam pryč. Sasuke to nesl těžce, protože on a Kasumi byli dvojčata. Byli nerozluční a byli to nejlepší přátelé. Matka Sasukeho se stím nemohla smířit, protože dceru milovala. Sasuke i Kasumi mají u sebe roztrženou fotku. On má u sebe Kasumi a ona Sasukeho. Ale jelikož jim tam je asi 9 let, ani jeden druhého nepoznají když se setkají...

SasuSaku, NaruHina Komix

21. září 2009 v 17:42 | Misty |  Komixy


:D Líbilo?

Problém Teamu 7 4. část

21. září 2009 v 16:54 | Misty
"Přetaňte vy dva! O co se to tu jako snažíte. Bojovat s někym ze stejného teamu. Nepřipadá vám to na hlavu?! Já se vás o tohle neprosila! A ty Naruto, co si sakra myslíš že tím dokážeš. Kolikrát jsem ti už řekla, že si jen kamarád, že tě nikdy milovat nebudu. Proč to nenecháš jak to je."
"Přesně tak! Sakura má naprostou pravdu. To se nestydíte, bojovat spolu?! Máte být partneři a né soupeři."
"Kakashi sensei, co tu děláte?! Neměl jste být na nějaké misy?"
"Mise byla dokončena. Ale ty mi řekni, proč já si tu čtu svoji knížku a pak uvidim tohle! Za to budete mít trest. A protože se to týká celéhé teamu, trest budete mít všichni!"
"A-ale Kakashi sensei..."
"Jseš spokojenej Naruto?!Ne jen že si mi zkazil rande se Sasukem, ale teď kuli tobě budu mít i trest!"
"Mě je to fuk, stejně ty mise co děláme jsou na nic, takže jako trest..."
"To není pravda Sasuke. Ty mise co plníte mají svůj význam. Mají vás dát dohromady abyste se chovali jako tým. Ale teď vidím že jsem něco zanedbali. Takže vám dám "speciální trest."
Kakashi ještě doplní: "Budete zavření v jedné místnosti abyste si urovnali své spory!"
Naruto: "Cožééé??!! Si snad z nás děláte srandu?!"
Sakura: "Wow, jak hrozně "speciální" trest."
Sasuke: "To bude otrava"

Pokračování příště

Problém Teamu 7 3. část

20. září 2009 v 19:11 | Misty
"Ty chceš bojovat semnou?...Troufáš si. Ale bude mi potěšením porazit takovýho cucáka jako jseš ty...Naruto!"
"Přestaňte!! Tímhle se nic nevyřeší! Nemusíte se hned rvát! Nebuďte jak malý. Sasuke, myslela jsem že máš víc rozumu než Naruto!
"Aarrn! Tohle se tě netýká Sakuro. Já tu nebojuju o tebe, ale o svoji čest! Naruto je hold chlapeček co si o sobě moc myslí! Tak mu dám ponaučení, aby si příště nedovoloval!"
" Chidori by tě mělo zkrotit Naruto!!!"

"Na mě z touhle technikou nechoď. Porazím tě teď a tady! Rasengan!!"
"Přestaňte!!" ozval se někdo

Pokračování příště

Problém Teamu 7 2. část

20. září 2009 v 14:28 | Misty a KlarusQa
"Vážně? J-já nevím co říct..." "Paně bože takže já se Sasukemu líbim. Asi umírám." pomyslí si Sakura
"Jasně Sakuro, myslím si že si ta nejhezší holka z vesnice. Jen jsem prostě před tím soustředil myšlenky jen na pomstu, ale teď vím že jsi měla pravdu. Život s pomstou v srdci nemá smysl. Pořád chci zabít Itachiho, ale kuli tomu nepřestanu žít."
"To je dobře Sasuke, protože já netoužím po ničem tak, jako políbit tě. Právě teď..." jejich rty se nebezpečně přibližovali..ale najednou...
"Sasuke! Sakuro! Co to má znamenat? Tak tohle teda ne!" z ničehonic se tam objeví Naruto a zamilovanou dvojku vyruší.

"Nééé!! Zrovna teď se musíš objevit Naruto? Já tě zabiju!!!

"Áááá ale Sakuro"
"Vypadni Naruto! Za tohle mi zaplatíš!!"
"Naruto! Proč se pořád do něčeho pleteš! Asi ti nedošlo že tě tu právě teď nikdo nechce! Tak o co ti jde?!!"
"O co mi jde? Vadí mi že se Sakura tahá s takovym jako jseš ty! Sakura si zaslouží něco lepšího...Mě! A proto o ní budem bojovat. Kdo prohraje navždy odejde z vesnice!"

Pokračování příště

Problém Teamu 7 1. část

19. září 2009 v 19:38 | Misty a KlarusQa
S kámoškou Klárkou jsme se rozhodli, že uděláme komix ze screenů co jsem dělala. Budou to normální obrázky z anime Naruto a v tom je ten vtip :D Tento komix vznikl tak, že jsme se prostě nudili a dělali na ICQ blbosti xD Příjemnou zábavu.

"Ááá nemůžu uvěřit, že mě Sasuke pozval na rande. Co ho k tomu asi vedlo. Vždyť nikdy si mě ani nevšiml."
"Sakra za chvilku mam rande se Sakurou a nevim které oblečení si vzít, jestli toto modré nebo to černé nebo to co mi dal Orochimaru. Kašlu na to, řekl bych že Sakuře na tom nezáleží."
"Támhle jde, bože je k sežrání.." pomyslí si Sakura.
"Támhle je Sakura, vypadá tak krásně.."
"A-ahoj Sasuke. Jsem ráda že jsi tu. Tak co podniknem?"
"Napadlo mě, že bysme mohli jít do parku. Je tam hezky a klid.." hned napadne Sasukeho.

O 15 min. později. "Sasuke proč tam tak stojíš. Pojď sem ke mě. Já tě neukousnu." řekne Sakura.
"Tak dobře Sakuro, už jdu k tobě." usměje se na ni.
"Překvapilo mě, že jsi mě konečně pozval na schůzku. Myslela jsem, že mě nesnášíš."
" Ale prosimtě, vždycky ses mi líbila. Jen jsem se styděl ti to říct do očí."

Pokračování přístě

Vtipný obrázky xD 6

19. září 2009 v 18:31 | Misty |  Různé obrázky
Směs 4

19. září 2009 v 17:29 | Misty |  Různé obrázky

Směs 3

19. září 2009 v 17:22 | Misty |  Různé obrázky

Směs 2

19. září 2009 v 17:15 | Misty |  Různé obrázky

Směs

19. září 2009 v 17:12 | Misty |  Různé obrázky