Pokémon filmy

20. června 2009 v 15:59 | Misty |  Filmy

Pokémon první film: Mewtwo vrací úder

První z Pokémonních filmů. Vůdce Rakeťáků Giovanni se rozhodl naklonovat legendárního a podle všeho vyhynulého (a taky silného) Pokémona Mewa. A výsledkem byl Mew dvě, oficiálně pojmenovaný Mewtwo. Giovanni ho využíval k zápasům na svém stadionu v Cínovém městě, ale to se Mewtwoovi po krátkém čase přestalo líbit. Tak uprchl. A teď se snaží ovládnout svět. A jak se do toho zamotali Ash, Misty a Brock? Jednoduše. Mewtwo se usadil na opuštěném ostrově, kde si vystavěl pevnost. A sezval nejlepší trenéry Pokémonu. Mezi nimi i Ashe a spol. No a dál? Nechte se překvapit :) Jen doufejte, že Mew nakonec Mewtwovi zabrání zničit zemi.Pokémon 2:Síla jednotlivce

Druhý Pokémonní film. Sběratel Pokémonů se rozhodně chytit i jednoho z těch nejvzácnějších a nemá tušení, kam až to dojde. Zničí přírodní živly v podobě Articuna, Zapdose a Moltrese celý svět, nebo z moře povsstane mocná síla a svět zachrání?


Pokémon 3:Kouzlo Unowna

Třetí Pokémonní film. Otec malé Molly záhadně zmizí při práci s legendárními Unowny. A Molly ho chce zpátky. Co všechno dokáže taková malá holka za pomoci kouzelných Pokémonů?


Pokémon 4:Navždy

Čtvrtý Pokémonní film. Zlý lovec od Rakeťáků se vydává na lov legendárního Celebiho. Dokáží ho Ash, jeho přátelé a záhadný Sammy zastavit?


Pokémon 5:Pokemonní hrdinové

Pátý Pokémonní film dvě známé zlodějky se snaží najít legendární Pokémony Latias a Latiose, kteří chrání zvláštní šperk...


Pokémon 6:Jirachi - vyslyšené přání

Příběh se odehrává v době, když se na obloze objeví slavná Millenium Comet, která je k vidění jednou za tisíc let na jeden týden. Kouzelník Butler,který patří do týmu Magma, a jeho asistentka Dianne objeví tajemného pokémona Jirachiho, který umí údajně plnit přání. Butler chce Jirachiho moc zneužít k tomu, aby oživil temného pokémona Groudona a tím se pomstil týmu Magma. Jeho úmysl se mu však vymkne z rukou. Ale to by nebyl Ash a jeho přátelé, aby opět nepomohli zachránit svět.Příběh se odehrává v době, když se na obloze objeví slavná Millenium Comet, která je k vidění jednou za tisíc let na jeden týden. Kouzelník Butler,který patří do týmu Magma, a jeho asistentka Dianne objeví tajemného pokémona Jirachiho, který umí údajně plnit přání. Butler chce Jirachiho moc zneužít k tomu, aby oživil temného pokémona Groudona a tím se pomstil týmu Magma. Jeho úmysl se mu však vymkne z rukou. Ale to by nebyl Ash a jeho přátelé, aby opět nepomohli zachránit svět.

Pokémon 7-Osudový Deoxys

Kdysi dávno přistál na zemi Deoxys Psychický pokémon,který dopadl na zem s meteorem,známý jako mimozemský virus,
a začal zápasit s Rayquazou.
teď se po čtyřech letech vrací..!
Proč?


Pokémon 8-Lucario a tajemství Mew

Kdysi dávno se v Oldoranském království odehrávala největší válka v historii Pokémonu. Kdo byl onen tajemný muž a jeho Pokémon, kteří ji zastavili? A jak do toho zapadá Ash?


Pokémon 9-Pokémonní strážce a chrám moře

Všechno to začíná legendou, kteří si představujou mezi sebou vodní lidé.někde na tomto světě se nachází Mařská Svatyně/chrám/.Tato svatyně obsahuje skrytý poklad nazývaný Mořská koruna,kterou stejně jako Mořskou svatyni ještě nikdo neviděl,protože je chráněna tajným mechanizmem.Svatyně se plaví napříč oceánu nepozorovaně, neustále čekají a čekají...,Ash a Pikachu se setkají s Lizabeth,potomka vodních lidí a taky se snaží dozvědět víc o místní legendě.Taky se poznají s Jackim-ochráncem pokémonů,který má tajnou misi ochránit vajíčko Manaphyho také nazývaný jako Mořský Princ.Avšak aj tu nastává problém.Ten problém se nazývá Fantom.Fantom plánuje získat Mořsků korunu a převzít vládu nad celým světem,ale potřebuje zskat Manaphyho vajíčko.Niní musí Lizabeth a Ash pomoct Jackiemu ochránit vajíčko a zastavit zlého neférového piráta!.Co je Mořská Koruna?Jak se Manaphy dokáže svojí záhadné síle spojit s Mořskou Svatyní?Dokéže Ash pomoct Jackiemu splnit misi?


Pokémon 10-Vzestup Darkaie

Popis:Zatím není...


Pokemon 11-Giratina a Nebeský válečník

Ash, Dawn a Brock se na své cestě dostávají do další destinace, ale dříve než budou pokračovat tak si dávají piknik, kde poprvé potkají Shaymina, který se sem dostal, když uprchl z Reverse World, domova Giratiny, která se chce pomstít za znečistění jejího domova jedovatými výpary. Jedním z viníků je i Dialga, kterou Giratina unese, ale Dialga uprchne. Právě následné akce dopraví Shaymina k našim hrdinům. Jelikož se chce dostat domů tak poprosí naše hrdiny o pomoc. Během cesty se Ash a Dawn oddělí od Brocka a dostanou se, společně s Rakeťáky, do Reverse World. Tam potkají vědce Newtona, který RW zkoumá. Jakmile se dostanou ven, stane se další řádka věcí proměna Shaymina do Sky formy aj., ale hlavně se objeví hlavní nepřítel, tím je Zero. Zero je bývalý Newtonův asistent a chce využít Giratinu ke svým zlým plánům na ovládnutí Reverse World. Zastaví Ash Zera? Vrátí se Shaymin domů? Zachrání Giratina Reverse World? Jakou roli ve filmu hraje Regigigas? Na tyto a další otázky najdete odpověď pouze ve filmu.

Zdroj:http://pokemon-info.wgz.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sarinka Sarinka | Web | 20. června 2009 v 16:01 | Reagovat

spratelis?

2 MISs*GAzeTTe* MISs*GAzeTTe* | Web | 20. června 2009 v 16:04 | Reagovat

Ahoj na my blogu sa zacala party:) aa bude trvat do 18:00 buduu tam rozne sutazee a bleskowky kde mozes ziskat ceny:) Budem rada ak primes pozvanku na patry:)

3 NikýSs€k NikýSs€k | Web | 20. června 2009 v 16:04 | Reagovat

Ahoji:))
Jsem ve finále!!
PROSÍM ... PROSÍM ... PROSÍM
Hlásni pro NikýSs€k ..
TADY : http://love-hate-health.blog.cz/0906/3-s-o-n-b-4-finalove-kolo-hlasovani
Je to pro mě důležítý ..Děkuji:)
A promiň za reklamu..Kdyžtak ti to oplatím:-)

4 Misty Misty | E-mail | Web | 22. června 2009 v 18:29 | Reagovat

no jasně ;)

5 JacquelynPRESTON25 JacquelynPRESTON25 | E-mail | Web | 28. srpna 2012 v 16:28 | Reagovat

All people deserve wealthy life time and <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> or just short term loan would make it better. Just because people's freedom relies on money.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama